Britney Spears na wolności! Nosi majtki i zadaje się ze starymi kumplami!

Britney Spears opuściła szpital psychiatryczny w Los Angeles, dzięki rekomendacji swojego lekarza. To bardzo nie podoba się rodzicom Brit, którzy są zdania, że ich córka nie jest jeszcze zdrowa . Coś w tym jest. Co zrobiła Spears zaraz po wyjściu ze szpitala? Umówiła się ze swoimi znajomkami-paparazzi! Na szczęście tym razem założyła majtki.
Britney Spears na wolności! Znowu zaczęła rozrabiać. Britney Spears opuściła szpital psychiatryczny w Los Angeles i natychmiast umówiła się ze znajomymi paparazzi. Britney Spears opuściła szpital psychiatryczny w Los Angeles, dzięki rekomendacji swojego lekarza. To bardzo nie podoba się rodzicom Brit, którzy są zdania, że ich córka nie jest jeszcze zdrowa . Coś w tym jest. Co zrobiła Spears zaraz po wyjściu ze szpitala? Umówiła się ze swoimi znajomkami - paparazzi! Na szczęście tym razem założyła majtki. Britney Spears po wyjściu z "psychiatryka" ustawiła się z znajomym paparazzi Felipe, żeby ten umówił ją z jeszcze bliższym paparazzi - Adnanem Ghalibem w hotelu. W tym czasie rodzice Brit odchodzili od zmysłów. Jamie i Lynne Spears grzmią, że ich córka wyszła ze szpitala przedwcześnie i może się to dla niej skończyć tragicznie. Spears spędziła w szpitalu tylko 6 dni. Z kolei był przyjaciel i menadżer Brit - Sam Lufti - ma zakaz zbliżania się do niej. Mama Spears zarzuciła mu przed sądem, że szprycował Britney narkotykami, żeby łatwiej i więcej na niej zarobić.

 

 

Pierwsze co zrobiła Britney Spears po wyjściu z "psychiatryka", to ustawiła się z znajomym paparazzi Felipe, żeby ten umówił ją z jeszcze bliższym paparazzi - Adnanem Ghalibem w hotelu.

 

W tym czasie rodzice Brit odchodzili od zmysłów. Jamie i Lynne Spears grzmią, żeich córka wyszła ze szpitala przedwcześnie i może się to dla niej skończyć tragicznie. Spears spędziła w szpitalu tylko 6 dni.

 

Z kolei był przyjaciel i menadżer Brit - Sam Lufti - ma zakaz zbliżania się do Brit. Mama Spears zarzuciła mu przed sądem, że szprycował Britney narkotykami, żeby łatwiej i więcej na niwewj zarobić.

Więcej o: