Spice Girls urządziły kolację ze swoimi dziećmi! Zdjęcia!

Spice Girls mimo, że wróciły na scenę, teraz są przede wszystkim mamusiami. Spicetki właśnie umówiły się w Manchesterze na wspólną kolację ze swoimi pociechami. Zdjęcia!
Spicetki na kolacji z dziećmi Spice Girls urządziły kolację ze swoimi dziećmi. Spice Girls mimo, że wróciły na scenę, teraz są przede wszystkim mamusiami. Spicetki umówiły się w Manchesterze na wspólną kolację ze swoimi pociechami. Do restauracji Tappenyaki (chyba azjatycka) przyszła Emma Bunton i syn Beau. Mel B. przyszła z córkami: Phoenix Chi i Angel Iris. Geri Halliwell z córeczką Bluebell Madonna. Musimy przyznać, że spicetki dzieci mają ładne, ale imiona to jakieś nieporozumienie. Była też najsłynniejsza mama w gronie spicetek - Posh. Victoria Beckham zabrała do lokalu dwóch spośród trzech synów: Cruza i Romeo. 

 

Do restauracji Tappenyaki (chyba jakaś azjatycka) przyszła Emma Bunton i syn Beau. So sweet!

 

 

Mel B. z córkami: Phoenix Chi i Angel Iris. Starsza ma fryzurę po mamie, młodsza po tacie (Eddie Murphy).

 

 

Geri Halliwell z córeczką Bluebell Madonna. Musimy przyznać, że spicetki dzieci mają ładne, ale imiona to jakieś nieporozumienie.

 

 

Była też najsłynniejsza mama w gronie spicetek - Posh. Victoria Beckham zabrała do lokalu dwóch spośród trzech synów: Cruza i Romeo.