Lindsay Lohan nie wierzy w swoją urodę

Eks-nastoletnia gwiazda (bo teraz to przecież dojrzała aktorka), Lindsay Lohan, straciła chyba wiarę w swoją urodę. Dlaczego? Kiedyś radośnie pozowała papparazzim, uśmiechała się do każdego napotkanego fotoreportera, nie stroniła także od rozerotyzowanych sesji dla magazynów dla mężczyzn. A teraz?

 

 

Lohan nie wierzy w swoją urodę Gwiazdce nie podobało się towarzystwo papparazzich. Lindsay Lohan straciła chyba wiarę w swoją urodę: próbowała się ukryć przed obiektywami, zwiedzając kluby w Nowym Jorku. Niezbyt skutecznie, oczywiście. Eksnastoletnia gwiazda (bo teraz to przecież dojrzała aktorka) Lindsay Lohan straciła chyba wiarę w swoją urodę. Dlaczego? Kiedyś radośnie pozowała papparazzim, uśmiechała się do każdego napotkanego fotoreportera, nie stroniła także od rozerotyzowanych sesji dla magazynów dla mężczyzn. A teraz? A teraz czar prysł. Gwiazdce nie spodobało się towarzystwo papparazzich, gdy zwiedzała kolejne kluby w Nowym Jorku. Próbowała się ukryć przed obiektywami, ale... to wcale nie takie proste. Nie pomogła nawet poduszka. Buuu!

 

 

A teraz czar prysł. Gwiazdce nie spodobało się towarzystwo papparazzich, gdy zwiedzała kolejne kluby w Nowym Jorku. Próbowała się ukryć przed obiektywami, ale... to wcale nie takie proste. Nie pomogła nawet poduszka. Buuu!

 

Więcej o: