Zac Efron - zobacz jego gatki!

Fanki Zaca Efrona na pewno wiele razy zastanawiały się jaką bieliznę nosi ich bożyszcze. Ha, Plotek wyszedł naprzeciw Waszym oczekiwaniom! Zac Efron słodko się wypina i pokazuje gatki!
Gacie Zaca Efrona Kolejne potknięcie Efrona. Fanki Zaca Efrona na pewno wiele razy zastanawiały się jaką bieliznę nosi ich bożyszcze. Ha, Plotek wyszedł naprzeciw Waszym oczekiwaniom! Zac Efron słodko się wypina i pokazuje gatki! Właśnie dostaliśmy fotki Zaca Efrona gdy opuszcza on szpital po operacji wyrostka robaczkowego - na marginesie - Zac ma się już dobrze. Po wyjściu z kliniki Efron wybrał się na kawę, po drodze potknął się jednak i pokazał swoje urocze, niebieskie majtasy. Nas zastanawia, czemu gdy Zac opuszczał szpital, nie było przy nim Vanessy Hudgens? 

 

Właśnie dostaliśmy fotki Zaca Efrona gdy opuszcza on szpital po operacji wyrostka robaczkowego - na marginesie - Zac ma się już dobrze. Po wyjściu z kliniki Efron wybrał się na kawę, po drodze potknął się jednak i pokazał swoje urocze, niebieskie majtasy.

 

 

Nas zastanawia, czemu gdy Zac opuszczał szpital, nie było przy nim Vanessy Hudgens?