Britney Spears wyjdzie za mąż?

Britney mimo wielu kłopotów z byłym małżonkiem Kevinem Federline, znów chce stanąć na ślubnym kobiercu. Spears znalazła już nawet kandydata na drugiego męża, to facet, z którym często się ją widuje, niejaki Sam Lufti.
Britney wychodzi za mąż Spears ma kandydata na drugiego męża - Sama Luftiego. Wszyscy jej go odradzają Britney mimo kłopotów z eksmężem Kevinem Federlinem znów chce stanąć na ślubnym kobiercu. Ma już kandydata - Sama Luftiego. Wszyscy odradzają jej ten związek Tę radosną wiadomość Britney Spears ogłosiła swojemu byłemu, z którym walczy o opiekę nad dziećmi, i jego adwokatowi. Podobno Kevin Federline nie podziela entuzjazmu Brit. Mało tego. Ostro się wkurzył, bo Sam Lufti - wybranek Britney - działa na niego jak "płachta na byka" - mówi źródło. Kevin widział jak Luftiego ponoszą nerwy. Słyszeliśmy, że gdy jest sam na sam z Britney, wiele jej obiecuje, ale i często ja poniża. Kevin nie chce, żeby pozwalała Samowi przebywać z ich dziećmi. Jeśli Britney pozwoli mu na to, straci synów - Kevin tego dopilnuje. Coś w tym musi być, skoro nawet adwokat Britney odradza jej związek z Samem. Ale Brit swoim zwyczajem nikogo nie chce słuchać.

 

Tę radosną wiadomość Britney Spears ogłosiła swojemu "ex", z którym walczy o opiekę nad dziećmi i jego adwokatowi. Podobno Kevin Federline nie podziela entuzjazmu Brit. Mało tego. Ostro się wkurzył, bo Sam Lufti - wybranek Britney - działa na niego jak "płachta na byka" - mówi źródło.

Kevin widział jak Luftiego ponoszą nerwy. Słyszeliśmy, że gdy jest sam na sam z Britney wiele jej obiecuje, ale i często ja poniża. Kevin zabronił jej, żeby Sam przebywał z ich dziećmi. Jeśli Britney pozwoli mu być przy dzieciach, straci synów, Kevin tego dopilnuje.

Coś w tym musi być skoro nawet adwokat Britney odradza jej związek z Samem. Ale Brit, swoim starym zwyczajem, nikogo nie chce słuchać. Na marginesie: gwiazda ciągle pali i nie umie dobrać sobie ładnej bluzy - patrz zdjęcie.