Spice Girls pokazały samolot, a Emma skręciła nogę

Trasa Spice Girls stoi pod znakiem zapytania. Emma Bunton z powodu upadku w czasie koncertu w Las Vegas chodzi o kulach. To dość niefortunne zdarzenie może zaważyć na dalszych losach wielkiego tournee dziewczyn. Zobaczcie galerię i samolot!
Spice Girls pokazały samolot A Emma niestety skręciła nogę Trasa Spice Girls stoi pod znakiem zapytania. Emma Bunton z powodu upadku w czasie koncertu w Las Vegas chodzi o kulach Trasa Spice Girls stoi pod znakiem zapytania. Emma Bunton z powodu upadku w czasie koncertu w Las Vegas chodzi o kulach. To dość niefortunne zdarzenie może zaważyć na dalszych losach wielkiego tournee dziewczyn. Jedyna blondynka w zastępach Spicetek (nie licząc farbowanych) występowała z koleżankami w hotelu Mandalay Bay w Las Vegas we wtorkową noc. W czasie koncertu Emma potknęła się, rezultatem czego piosenkarka skręciła nogę w kostce. Obecnie zmuszona jest poruszać się o kulach. Wywinęłam koziołka i niestety skręciłam nogę, więc jestem zmuszona do kuśtykania z kulami - powiedziała Emma. Tymczasem Spice Girls szykują się do dość ważnego występu. Już w sobotę zawitają w rodzinne strony i dadzą koncert w londyńskim O2 Arena. I fani, i Spicetki bardzo cieszyły się tę okoliczność, jednak pozostaje pytanie, czy Emma będzie w stanie wyjść na scenę. Jestem pewna, że wyzdrowieję w mgnieniu oka. Na pewno zobaczymy się w Londynie! Historia lubi się powtarzać. W 1997 roku dokładnie to samo przydarzyło się Baby Spice. W czasie nagrania dla tureckiej telewizji, piosenkarka przewróciła się i uszkodziła nogę. Może i porusza się o kulach, ale podróżuje luksusowo! Samolot Spice Girls jest iście imponujący!

 

Jedyna blondynka w zastępach Spicetek (nie licząc farbowanych) występowała z koleżankami w hotelu Mandalay Bay w Las Vegas we wtorkową noc. W czasie koncertu Emma potknęła się, rezultatem czego piosenkarka skręciła nogę w kostce. Obecnie zmuszona jest poruszać się o kulach.

Wywinęłam koziołka i niestety skręciłam nogę, więc jestem zmuszona do kuśtykania z kulami - powiedziała Emma.

 

Tymczasem Spice Girls szykują się do dość ważnego występu. Już w sobotę zawitają w rodzinne strony i dadzą koncert w londyńskim O2 Arena. I fani, i Spicetki bardzo cieszyły się tę okoliczność, jednak pozostaje pytanie, czy Emma będzie w stanie wyjść na scenę.

Jestem pewna, że wyzdrowieję w mgnieniu oka. Na pewno zobaczymy się w Londynie!

Historia lubi się powtarzać. W 1997 roku dokładnie to samo przydarzyło się Baby Spice. W czasie nagrania dla tureckiej telewizji, piosenkarka przewróciła się i uszkodziła nogę.

 

Może i porusza się o kulach, ale podróżuje luksusowo! Samolot Spice Girls jest iście imponujący!

 

Plotki o gwiazdach z Wysp znajdziecie TUTAJ!