Sharon i Ozzy Osbourne wyprzedają swoje rzeczy

Nie ma chyba na świecie bardziej mrocznej pary niż Ozzy i Sharon Osbourne. Okazuje się, że mają oni też inne zajęcia niż odgryzanie głów nietoperzom i operacje plastyczne. Tym razem wzięli się za wyprzedaż swoich rzeczy. Po co?
Osbourne wyprzedają rzeczy Nie ma chyba na świecie bardziej mrocznej pary niż Ozzy i Sharon Osbourne. Okazuje się, że mają oni też inne zajęcia niż odgryzanie głów nietoperzom. Tym razem wzięli się za wyprzedaż swoich rzeczy. Okazuje się, że mają oni też inne zajęcia niż odgryzanie głów nietoperzom. Tym razem wzięli się za wyprzedaż swoich rzeczy. Legenda rocka i jego żona zapragnęli pozbyć się cześci swoich skarbów i zorganizowali dwudniową aukcję. Wszystkie pieniądze, które zostaną zgromadzone w jej czasie, zasilą konto fudacji Sharon Osbourne Colon Cancer Program założonej przez panią domu. Jeśli macie ochotę nabyć coś z kolekcji Osbourne'ów to wystarczy tlko wybrać się do Beverly Hills. A jest w czym wybierać. Para pozbywa się około 600 rzeczy, w tym ton biżuterii, obrazów, a nawet samochodu. Wszystkie rzeczy gromadzili przez niemal całe życie. Kto powiedział, że gwiazdy są zepsute?

 

Legenda rocka i jego żona zapragnęli pozbyć się cześci swoich skarbów i zorganizowali dwudniową aukcję. Wszystkie pieniądze, które zostaną zgromadzone w jej czasie, zasilą konto fudacji Sharon Osbourne Colon Cancer Program założonej przez panią domu.

 

 

Jeśli macie ochotę nabyć coś z kolekcji Osbourne'ów to wystarczy tlko wybrać się do Beverly Hills. A jest w czym wybierać. Para pozbywa się około 600 rzeczy, w tym ton biżuterii, obrazów, a nawet samochodu. Wszystkie rzeczy gromadzili przez niemal całe życie.

 

Kto powiedział, że gwiazdy są zepsute?