Aniston najgorętsza na okładkę?! Głosuj!

Gdy Jennifer Aniston pojawia się na okładce jakiegoś magazynu, jego sprzedaż natychmiast winduje w górę! Wynika z najnowszego rankingu magazynu "Forbes". Kto jeszcze znalazł się w tym prestiżowym zestawieniu? Głosuj w sondażu Plotka!

 

Miejsce pierwsze już znacie, to Jennifer Aniston . Jak się okazuje "ex" Brada Pitta jest chętniej widziana na okładce, niż "boski Pitt". W ostatnim półroczu to Jennifer była gwarancją, że jak da się ją na okładkę, to się sprzedaje!

 

 

Miejsce drugie - Brad Pitt. Jak się okazuje przystoniak jest bardziej w cenie, gdy pozuje solo - bez Angeliny Jolie. Ciekawe czemu?

 

 

Na miejscu trzecim, nasza ulubienica, boska i seksowna Scarlett Johansson!

 

 

Dla Angeliny Jolie mamy dwie wiadomości - dobrą i złą. Nie wiemy, którą chce najpierw, dlatego zaczynamy od dobrej - gwiazda znalazła się w rankingu "najlepszych gwiazd na okładkę". Zła jest, że... dopiero na czwartym miejscu.

 

 

Pierwszą piątkę zamyka Reese Witherspoon , czyli pocieszna "legalna blondynka" - prywatnie samotna mama. Wygląda na to, że magazyny plotkarskie kupują kobiety, które nie lubią facetów, skoro w czołowce rankingu znalazły się aż 2 gwiazdy, które mąż "puścił kantem", patrz: Aniston i Witherspoon.

 

 

Miejsce szóste należy do Katie Holmes . Pięknej aktorce nie szkodzi nawet ciut zdziwaczały małżonek . Okładka z nią jest w cenie!

 

 

Pozycje: siódma i ósma należą do gwiazd amerykańskiego "Idola" - Carrie Underwood (wyżej) i Jennifer Hudson (niżej). Nas bardziej interesują gwiazdy rodzimego "Idola". Właśnie, czy ktoś widział Alę Janosz?!!!

 

 

 

Po "lekturze" tego rankingu mamy niezłą zagwozdkę - gdzie jest Paris Hilton i Britney Spears?!!

 

 

 

 

Więcej o: