"Gwiazdy tańczą na lodzie" wielki debiut! Zobacz galerię!

Czekaliście na wygibasy "znanych i lubianych" na lodowej tafli połączone z "ostrą jak brzytwa" oceną jury - czyli m.in. Dody? No to się doczekaliście. Właśnie dziś startuje nowe show TVP 2 "Gwiazdy tańczą na lodzie". Zobacz galerię zdjęć!

 

Tego jeszcze w naszej telewizji nie było. Gwiazdy zakładają łyżwy i na naszych oczach postarają się na nich zatańczyć. Kroi się zabawne i... przerażające widowisko. O licznych upadkach i kontuzjach w trakcie treningów do "Gwiazdy tańczą na lodzie" już słyszeliśmy. Dziś o godzinie 20 zobaczymy na żywo jak sobie poradzą .

 

Program poprowadzą: Tatiana Okupnik i Maciej Kurzajewski. Ciekawie zapowiada się jury w składzie: Doda i legendarny komentator sportowy Włodzimierz Szaranowicz.

 

W naszej galerii zobaczycie gwiazdy, które u boku partnerów - profesjonalnych (ponętnych) łyżwiarek i (przystojnych) łyżwiarzy będą już dziś pląsać na lodowej tafli.

 

 

Więcej o:
Komentarze (70)
"Gwiazdy tańczą na lodzie" wielki debiut! Zobacz galerię!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  0

  ten gośc ma racje kasia glinka była najlepsza szkoda ze odpadła

 • Gość: Gość

  0

  Kasia Glinka i Łykasz Dziubek są świetni a jak ktoś uważa inaczej jest porostu debilem i dałnem!!!!!!

 • Gość: Gość

  0

  Aneta Kowalska jest śliczna!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  0

  wieczor w pewnej warszawskiej restauracji zapowiadal sie mile ale ludzie ktorzy tam byli (reporterzy i "gwiazdy") to zwykle pospulstwo i bydlo ktore nie potrafi sie zachowac.

 • Gość: Gość

  0

  Wstydziałam się za Szaranowicza , za kurzajewskiego . Żal mi było p .Eweliny i tej starszej pani z jury .Ktoś kto pozwala żeby Doda tak obrażała innych jest taki jak ona .czy ktoś nad tym w ogóle czuwa. Nigdy już tego nie obejrzę . Chamstwo w wykonaniu Dody nie zna granic.

 • Gość: Gość

  0

  beznadzieja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  0

  beznadzieja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  0

  dla mnie to porażka i plagiat z tvn

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX