Najgorętsze laski tych wakacji. Głosuj!

Dzięki tym kobietom wszystkim tego lata podskoczyło ciśnienie - nawet w zimną, deszczową pogodę. Facetom robiło się gorąco - wiadomo dlaczego, a kobietom z... zazdrości.

 

ZOBACZ NAJGORĘTSZYCH FACETÓW WAKACJI

 

Oto gorąca piątka gorących pań - według amerykańskich nastolatek.

 

1. Jessica Alba - jej obecność na pierwszym miejscu tego rankingu przewidzieli chyba wszyscy. Niezwykłą urodę zapewniła jej mieszkanka meksykańskiej, duńskiej i francuskiej krwi. Zasłynęła jako Max w serialu "Cień anioła", a ostatnio rozgrzewała zmysły mężczyzn w "Fantastycznej Czwórce 2".

 

 

2. Jessica Biel - w kwietniowym rankingu magazynu "Stuff" zdetronizowała "królową najseksowniejszych", czyli Scarlett Johansson. Zadebiutowała w serialu "Siódme niebo", a szczególnie głośno zrobiło się o niej za sprawą plotek o romansie z Justinem Timberlake'iem.

 

 

3. Keira Knightley - jak widać obsada "Piratów z Karaibów" mocno trzyma się na liście najgorętszych gwiazd . Zapewne spora w tym zasługa także zwiewnych i wiele odsłaniających kreacji, które Keira zwykła nosić na sobie. Dla wielu jest takim żeńskim odpowiednikiem Johnny'ego Depp'a - tak jak Johnny zajęła 1 miejsce na liście100 Najseksowniejszych Gwiazd w Historii Filmu według magazynu Empire.

 

 

4. Megan Fox - gwiazdy z wielkiego hitu o równie wielkich robotach, czyli "Transformers", też utrzymują się wysoko . Megan okrzyknięto drugą Angeliną Jolie - równie drapieżna, lubiąca tatuaże, seksowna i wyjątkowo gorąca. Nie sposób jej się oprzeć!

 

 

5. Emma Watson - wszyscy pokochali ją jako ekranową Hermionę Granger z filmów o przygodach "Harry'ego Pottera". Emma wygrała także tegoroczny ranking na najlepszy wzór dla nastolatek i najlepszego żeńskiego ambasadora Wielkiej Brytanii. Idealne połączenie rozumu i urody.

 

 

Stwórzmy własny ranking najgorętszych gwiazd tego lata. Czekamy na Wasze typy!

 

ZOBACZ NAJGORĘTSZYCH FACETÓW WAKACJI