Najgorętsi faceci tego lata

Ci panowie umilali nam letni czas. Dzięki nim powiedzenie "wakacyjna miłość" nabrała zupełnie nowego wymiaru. Sprawdźcie ranking najgorętszych facetów tego lata - według amerykańskich nastolatek.

 


Ci mężczyźni rozpalają do czerwoności - samym tylko spojrzeniem z monitora.

 

1. Zac Efron - nasz młody piękniś z musicali "Hairspray" i "High School Musical 2", niepodzielnie króluje na pierwszym miejscu, a wielbicielki Zaca zachwycają się jego chłopięcą urodą. Nie musimy więcej dodawać, ta okładka mówi wszystko.

 

 

2. Johnny Depp - jako niezapomniany kapitan Jack Sparrow w "Piratach z Karaibów" oraz James Barrie w "Marzycielu" podbił serca wielu dziewcząt. Magazyn Empire przyznał mu pierwsze miejsce na swojej liście 100 Najseksowniejszych Gwiazd w Historii Filmu. Johnny znalazł się również na czwartym miejscu rankingu Największych Idoli Nastolatek według TV Guide w 2005r.

 

 

 

3. Orlando Bloom - po prostu wymarzony mężczyzna na randkę. Jako naprawdę apetyczne ciacho prezentował grając Will'a Turner'a w "Piratach z Karaibów" oraz Legolasa w "Władcy Pierścieni".

 

 

4. Shia LaBeouf - tego lata rozgrzewał nas w hicie "Transformers". Powiedział kiedyś, że nie ma mrocznej przeszłości, nie bierze narkotyków, nie imprezuje, nie ma sławnej dziewczyny, ani nie jest uznawany za symbol seksu. To ostatnie zaczyna się wyraźnie zmieniać. Shia jest naprawdę fajny, dlatego w większym formacie.

 

 

 

5. Daniel Radcliffe - po wielkim sukcesie filmów o Harry'm Potterze miliony fanek oszalało na jego punkcie. Ostatnio zrywa z wizerunkiem grzecznego chłopczyka, najpierw prezentując swoje wdzięki w całej okazałości w sztuce "Equus", a potem w przeróżnych magazynach.