Doda dla Plotka: przebaczyłam Radkowi

Stała się rzecz niesłychana! Plotek spotkał się z Dodą i uciął sobie z nią miłą pogawędkę. Rozmawialiśmy o sprawach ważnych i mniej ważnych. I trzeba przyznać, że Doda wykazała się niezwykłą bystrością umysłu, dowcipem i elokwencją - nieważne czy mówiła o Magdzie Mołek, nowej kolekcji ciuchów czy Radku.

 

Zaczynamy od kwestii, która wszystkich (przynajmniej plotkowiczów) najbardziej interesuje - czy Doda przebaczyła Radkowi zdradę.

 

 

Dorota ma naprawdę lwie serce, nawet dla byłego kolegi z "Virgin", który teraz chętnie ją krytykuje i chce uszczknąć coś dla siebie z jej sukcesu.

 

 

Jednak nie dla wszystkich Doda jest taka wyrozumiała, "na ten przykład" dla Magdy Mołek ma niewiele sympatii.

 

 

Ale dość mówienia o innych, skupmy się na najważniejszej osobie tego spotkania, czyli Dodzie. Dorocie się wiedzie, ma swoje "kilkadziesiąt minut" w telewizji. Z czego my się cieszymy, bo przynajmniej z telewizora nie będzie wiało nudą.

 

 

Trzeba przyznać, że Doda ma nie tylko twórczą duszę, ale i "łeb do interesów". Z połączenia tych dwóch talentów gwiazdy powstanie kolekcja ciuchów.

 

 

I to nie koniec naszej rozmowy. Było tak miło, że wyszedł z niej prawdziwy wywiad-rzeka i postanowiliśmy nadać go w odcinkach. C.d.n.