Zanessa - nowa Brangelina?!

Dziś dokonamy na Plotku głębokiej analizy poświęconej zagadnieniu - czy Zac Efron i Vanessa Hudgens - czyli Zanessa - są następcami innej gwiazdorskiej pary - Brada Pitta i Angeliny Jolie - czyli Brangeliny. Analogia między tymi "duetami" wydaje się oczywista. Obie pary są sławne, piękne i ludzie za nimi wprost przepadają. No i, co najważniejsze, ich imiona tak fajnie się składają.

 

Pomiędzy Zanessą a Brangeliną podobieństw co niemiara. Obie pary poznały się na planie filmu. Brada i Angelinę amor trafił podczas kręcenia "Mr i Mrs Smith".

 

 

A Zac i Vanessa mieli sposobność się poznać na planie musicalu "High School Musical" .

 

 

Trochę niewyraźne zdjęcie - wiemy, ale oryginał - zaręczamy.

 

Inne podobieństwa? Obie pary są cudne i piękne.

 

 

Ich imiona tak fajnie się składają - ale to już było.

 

Jest jeszcze jedna rzecz, która oba związki łączy. Wszyscy złośliwi tego świata przewidują rychły koniec ich miłości. Po każdej kłótni Brangeliny wszyscy grzmią, że tę "relację" zabije zazdrość Angeliny, albo zdrada Brada. Para tymczasem jedzie na wakacje (na tych zdjęciach nad jezioro w Michigan) i ma wszystko gdzieś .

 

 

Podobnie sytuacja wygląda z Zanessą. Gdy boski Zac ogłosił, że jest zakochany w Vanessie , natychmiast pojawiły się głosy, że w tym wieku nic człowiek o miłości nie wie. I że cała love potrwa max tydzień. Ha! A ona sobie trwa, i trwa, i trwa. I niech trwa - czego Wam i sobie życzymy!

 

 

Teraz czekamy na potomków Zanessy - wspólnych i adoptowanych oczywiście!