Najpiękniejsze gwiazdy w ciąży

Okres oczekiwania na dziecko to jeden z najważniejszych i najpiękniejszych w życiu kobiety. Nie będziemy zastanawiali się nad tym, co mogą czuć przyszłe matki, ale możemy skomentować ich wygląd, a wiadomo, że ten bardzo się zmienia: zaokrąglone kształty, błyszczące włosy i to wyjątkowe ciepło w oczach. Przed Wami najpiękniejsze ciąże show-biznesu.

1. Demi Moore


Ta ciąża już dawno przeszła do historii , tak samo jak zdjęcie, na którym młoda wówczas Demi pozuje się nago z dość pokaźnym brzuchem. W owym czasie okładka "Vanity Fair" wywołała skandal, ale tym samym stała się inspiracją dla następnych pokoleń.

 

 

2. Salma Hayek


Meksykańska aktorka już wcześniej była dość krągłą kobietą, ale gdy przyszedł czas na zajście w ciążę, Salma nabrała jeszcze więcej ciała. Ludzie różnie mówili o jej nowym wyglądzie, ale trzeba przyznać, że aktorka wygląda uroczo. Jeśli urodzi się chłopak, to na pewno będzie zadowolony z mamusi.

 

 

3. Heidi Klum


W przypadku modelki chodzi nie tyle o ciążę, co o zgubienie zbędnych kilogramów po niej - nastąpiło to bardzo szybko, a Heidi niemalże z porodówki poszła na wybieg. Teraz występuje w najnowszych reklamach Victoria's Secret.

 

 

4. Maja OstaszewskaCoś z rodzinnego ogródka - piękna aktorka i piękna ciąża. Maja Ostaszewska już urodziła. Jej syn będzie nosił wdzięczne imię Franek.

 

 

5. Britney Spears


Może i piosenkarka miała ostatnimi czasy różne problemy , ale bądźmy szczerzy, w ciąży wyglądała niemal tak ładnie, jak gdy miała 16 lat i zaczynała karierę - niewinnie, ale z drugiej strony niezwykle kobieco. Może kolejna ciąża byłaby antidotum na obecne przejścia Brit? 

Tyle z naszej strony, czekamy na Wasze propozycje.