Siostry w show-biznesie - moc w parze

Dzięki tym siostrom mamy dwie gwiazdy za tzw. jednym zamachem, czy też dwie pieczenie upieczone na jednym ogniu, czy też wilka sytego i owcę całą czy też wróbelka w ręku i kanarka na dachu... Trochę się zapędziliśmy. A chodzi nam po prostu o sławne siostry, które skrzyknęły się na jakiejś rodzinnej imprezie i postanowiły być sławne. 7 takim siostrzanym parom rzeczywiście udało się wstrząsnąć światem rozrywki. Zapraszamy do kolejnego rankingu.
Bliźniaczkowa moc Mamy tu do czynienia z podwójną siłą gwiazdorskiego rażenia! Mary Kate i Ashley Olsen to więcej niż siostry, to bliźniaczki. Mówią o nich "najbardziej znane siostry świata". Dziewczyny wspierają się i pomnażają majątek. Dzięki tym siostrom mamy dwie gwiazdy za tzw. jednym zamachem, czy też dwie pieczenie upieczone na jednym ogniu, czy też wilka sytego i owcę całą czy też wróbelka w ręku i kanarka na dachu. A chodzi nam po prostu o sławne siostry, które skrzyknęły się na jakiejś rodzinnej imprezie i postanowiły być sławne. Niekiedy takim siostrzanym parom rzeczywiście udaje się wstrząsnąć światem rozrywki. Poznajcie Mary Kate i Ashley Olsen. To więcej niż siostry, to bliźniaczki. Mówią o nich "najbardziej znane siostry świata" i mają rację. Świat poznał je, gdy były jeszcze niemowlakami w serialu "Pełna chata". Mary Kate i Ashley to wspaniały przykład tego, jak dobrze mieć przy sobie siostrę. Dziewczyny są nierozłączne, wspierają się i pomnażają majątek. Są synonimem sióstr w showbiznesie - i niech tak zostanie. Siła sióstr! Warto mieć rodzeństwo w showbiznesie...

 

Ostrzegamy, lepiej uważajcie - mamy tu do czynienia z podwójną siłą gwiazdorskiego rażenia. Prezentujemy 7 par sióstr, które stały się gwiazdami.


Nr 7.Penelopei Monica Cruz (z lewej)

Obie są piękne - chociaż młodsza ładniejsza - i obie są aktorkami. Wprawdzie Monica jeszcze nie zawojowała srebrnego ekranu tak jak Penelope, ale wciąż dzielnie próbuje. Poza tym o siostrach Cruz i tak jest głośno, bo razem projektują kolekcję ubrań dla słynnej firmy odzieżowej Mango. Czekamy na jakiś pokaz w Polsce.

 

Nr 6.Haylie i Hilary Duff


Obie grają w filmach i śpiewają, choć trzeba przyznać, że to Hilary jest bardziej znana światu. Siostry żyją w dobrej komitywie - nagrywają razem piosenki, spotkały się też na planie filmu wyprodukowanego m.in. przez Madonnę pt. "Dziedziczki". Ale znów "bardziej zauważona" została Hilary - nominowano ją do Złotych Malin, czyli nagród dla najgorszych aktorów. My musimy zauważyć, że Hilary to bardzo piękna kobieta, natomiast Haylie z pewnością jest bardzo sympatyczna. I ma ładny, długaśny nosek.

 

 

 

Nr 5.Britney i Jamie Lynn Spears

 

Te siostry umieściliśmy w rankingu trochę przewrotnie. Wprawdzie łączą je autentyczne więzy krwi, ale na tym "bliskość" się kończy. Co tu dużo mówić - siostry nie mogą się dogadać ze sobą (i swoją mamą). Zresztą, mina młodej Spears mówi wszystko. Z innych obserwacji - siostry mają bardzo gustowne złote łańcuchy.

 

 

 

Nr 4. Jessica i Ashlee Simpson

 

Prowadzą rodzinny biznes. Siostry śpiewają, występują w filmach, serialach, zaliczyły też reality show w MTV - a wszystkim zarządza tata. Wprawdzie nie brakuje niepochlebnych opinii o siostrach Simpson - Jessica potrafi tylko dobrze wyglądać, z kolei młodsza z sióstr, Ashlee, nie potrafi nawet tego. A do tego fałszuje. Ale co tam - czepialscy zawsze coś znajdą. My Simpsonki lubimy.

 

 

 

Nr 3. Sistars- czyli Paulina i Natalia Przybysz

 

Królowe rodzimego R&B. Dziewczyny wszystko robią razem - grają, śpiewają, reklamują fundusze emerytalne, ale raz zdarzyło im się ostro pokłócić - jak mówi plotka - przez wzgląd na urodziwego muzyka z Sistars. Na szczęście między takimi siostrami żaden mężczyzna niczego nie jest w stanie popsuć, choć zespół już nie istnieje. Teraz dziewczyny wspierają swoje solowe kariery, a Paulina zajmuje się swoim malutkim dzieckiem.

 

 

 

Nr 2. Paris i Nicky Hilton

 

Są bajecznie bogate, ładne i zgrabne. I całkiem przyćmiły swoich dwóch braci (ha, wiedzieliście o braciach Hilton?!). Dziewczyny są znane z tego, że lubią zakupy iimprezy, a "w wolnym czasie" udzielają się w przemyśle rozrywkowym (porno, piosenka dyskotekowa, filmy klasy B). Nicky zdarza się być także modelką i projektantką. Paris bywa znaną więźniarką. To dowód na to, że wystarczy tylko chcieć, by zostać sławnym.

 

 

 

Nr 1. Mary Kate i Ashley Olsen

 

To więcej niż siostry, to bliźniaczki. Mówią o nich "najbardziej znane siostry świata" i mają rację. Świat poznał je, gdy były jeszcze niemowlakami w serialu "Pełna chata". Mary-Kate i Ashley to wspaniały przykład tego,jak dobrze mieć przy sobie siostrę. Dziewczyny są nierozłączne, wspierają się i pomnażają majątek. Są synonimem sióstr w showbiznesie - i niech tak zostanie.

 

 

 

Siła sióstr! Warto mieć rodzeństwo w showbiznesie...