Anna Lewandowska ma "nową twarz"? Nowe zdjęcia wzbudziły duże wątpliwości! WASZE KOMENTARZE

Anna Lewandowska została niedawno prezesem fundacji Olimpiady Specjalne Polska. Na konferencji prasowej, na której trenerka zadebiutowała w tej prestiżowej roli, żona Roberta Lewandowskiego pojawiła się ultrakrótkich szortach, odsłaniających jej zgrabne i bardzo opalone nogi. Ale nawet one nie odwróciły uwagi od jej twarzy. Tabloidy i plotkarskie serwisy szybko zaczęły komentować zmiany w jej wyglądzie. Nie uszły też one Waszej uwadze. Co napisaliście w komentarzach pod tym tekstem na Plotek.pl? Sprawdźcie i oceńcie sami, czy Anna Lewandowska rzeczywiście aż tak się zmieniła!

Zobacz zdjęcia Anny Lewandowskiej!

Więcej o:
Komentarze (71)
Anna Lewandowska ma "nową twarz"? Nowe zdjęcia wzbudziły duże wątpliwości! WASZE KOMENTARZE
Zaloguj się
 • Gość: Ann

  Oceniono 8 razy 8

  Pewnie i tak to wszystko co tu jest komentowane nie ma dla tej Pani najmniejszego znaczenia. Żyje tak jak chce.. korzysta z tego co chce, bo ma na to środki.. i kreowana jest tak jak czasy są ukierunkowane.. jest próżna bo świat jest próżny, i czego oczekiwać od tej Pani. Świat dąży do zazdrości, próżności i nicości. Nic dobrego nie przewiduję. Sama nie jestem perfekcyjna zatem nie mnie jest oceniać innych:) Dobrze, że jestem zdrowa i mam fajną rodzinę:) Pozdrawiam wszystkich mniej i więcej zadowolonych z życia i wyglądu innych:)

 • Paweł Praski

  Oceniono 4 razy 4

  Chory świat, gdzie chłopaki uganiające się w krótkich portkach za piłką są (multi)milionerami.

 • Gość: lolo

  Oceniono 4 razy 4

  Niech robi co chce nie za moja kasę to mi to wisi, jak się lewemu podoba to niech się poprawia albo nie

 • Gość: Umbrella

  Oceniono 2 razy 2

  A mi się wydaje, że zamiast konturowania twarzy zastosowała strobing. Twarz jej promienieje i nie widzę żadnych poprawek typu botox

 • Gość: andi

  Oceniono 2 razy 2

  Żyje bezstresowo, może poświęcać się tylko dbaniu o siebie, ma na to czas i pieniądze, do tego dba o kondycję, nie musi przeżywać stresu w pracy czy z powodu braku pieniędzy lub problemów z dziećmi - ot i cała tajemnica atrakcyjnego, zdrowego wyglądu a wy zaraz jakieś operacje sugerujecie...

 • Gość: aga

  Oceniono 4 razy 2

  oj zazdrośnicy ..... plotek podkręca info ......wypoczęta, zadbana opalona kobieta i tyle złośliwcy

 • Gość: Anna

  Oceniono 4 razy 2

  Jak na nią nie przepadam jako "fachowcem od zdrowego stylu życia" (po publikacji na jej stronie bzdur dotyczących diety matki karmiącej), tak jej współczuję jako kobiecie - tyle hejtu, błota i chamskich komentarzy dotyczących jej urody...To obrzydliwe i głupie.

 • Gość: amj

  Oceniono 2 razy 2

  Przypie...cie się....ot co🤓

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX