Maciej Orłoś po 25 latach odszedł z "Teleexpressu". A jak wyglądał na samym początku? Mamy archiwalne zdjęcia!

Po 25 latach Maciej Orłoś pożegnał się z "Teleexpresem". 31 sierpnia poprowadził ostatnie wydanie programu informacyjnego. "Dzięki prezenterom takim jak Maciek, ten program zawsze oglądałem z wielka przyjemnością" - czytamy komentarz jednej z czytelniczek Gazeta.pl. Nie jest to odosobniony głos. Coraz częściej słyszy się pytanie, czy "Teleexpress" bez Macieja Orłosia będzie jeszcze istniał. Przypomnijmy sobie, jak wyglądały początki dziennikarza w Telewizji Polskiej.

ZOBACZ ZDJĘCIA

Więcej o:
Komentarze (22)
Maciej Orłoś po 25 latach odszedł z "Teleexpressu". A jak wyglądał na samym początku? Mamy archiwalne zdjęcia!
Zaloguj się
 • forfiter_jr

  Oceniono 1 raz 1

  Kolejna ofiara całej "dobrej zmiany" i Kur(w)skiego, który chyba za cel podstawowy wyznaczył sobie eksterminację telewizji polskiej .

 • Gość: ;*

  0

  Kurski to uberćwok, ale Orłoś to jakiś drętwy był zawsze.

 • Gość: jerzysm42

  0

  Dobra zmiana.
  Pan Orłoś nie pasował do goebbelsowskiej telewizji.

 • Gość: jaga

  0

  Pewnie nie ma slubu koscielnego.

 • Gość: rewolta

  0

  Panie Pobudzin, Orłosia panu nie daruję! Dzisiaj obejrzałam ostatni Teleexpress, jedyny program informacyjny, który dało się oglądać na jedynce, dwóice i info razem wziętych. I tylko Beatki mi szkoda. Pani Marta - nowa prowadząca - nie wiedzieć czemu kojarzy mi się z obrazami Picassa; nie polubię jej. A pan, panie Pobudzin, jest dla mnie zwykłą szują. Mimo prawicowych poglądów nigdy nie zagłosowałam i nie zagłosuję na pis, dopóki kieruje nim ten zakompleksiony mały człowieczek z bandą takich jak pan wyznawców. Amen.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX