Aleksandra Żuraw z "Top Model" ma świetne ciało, ale na dawnych zdjęciach byście jej nie poznali. "Miałam 17 lat i wyglądałam źle"

Aleksandra Żuraw była jedną z najbardziej charakterystycznych uczestniczek "Top Model". Jako nastolatka Żuraw jednak ani trochę nie przypominała modelki, a jej droga do idealnej sylwetki nie była łatwa.

.

Więcej o:
Komentarze (7)
Aleksandra Żuraw z "Top Model" ma świetne ciało, ale na dawnych zdjęciach byście jej nie poznali. "Miałam 17 lat i wyglądałam źle"
Zaloguj się
 • Gość: eryn_7

  Oceniono 1 raz 1

  Wygladała dobrze poprzednio, a i teraz wyglada dobrze. Na wcześniejszych zdjęciach widać tylko źle dobrany rozmiar stroju kąpielowego. Jak ktoś ma ładne długie nogi i kształtne biodra, a szczupłą górną część sylwetki, to powinien kupować stroje kąpielowe w sklepach z plażową bielizną, które sprzedają na zasadzie "mix & match" - można kupić dół w jednym rozmiarze, a stanik w drugim. Na zdjęciach "przedtem" pani Aleksandra ma za ciasne majtki w stroju kąpielowym: wpijają się niewdzięcznie w zgrabne biodra. To tak jak noszenie za ciasnych butów - nic to nie przydaje urodzie, a prowadzi do krzywych paluchów. Trzeba uzmysławiać młodym dziewczynow, że rozmiar to nie jakiś ideał, w który wszyscy muszą się zmieścić, różne rozmiary są po to, by ubrania dobrze leżały na pięknych sylwetkach, które zdarzają się różnej wielkości i proporcji.

 • Gość: gość

  Oceniono 1 raz 1

  Miała te dołeczki Wenus o których wszyscy mówią :)

 • Gość: eeeee

  0

  a kto to jest Aleksandra Żuraw?

 • Gość: Izka

  0

  Racja, teraz kupa kości i dwa naleśniki. Przed : młoda, ładna dziewczyna, po: a zresztą, widać gołym okiem.

 • kupogon

  Oceniono 1 raz -1

  Właśnie pogoniłem wielkie kupiszcze!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX