Edukację kończą po liceum? Zazwyczaj, ale są wyjątki. Wykształcenie niektórych piłkarzy jest lepsze, niż sądzicie

Kariera sportowca wymaga poświęceń. Nic dziwnego, że piłkarze często szybko kończą swoją edukację i skupiają się na intensywnych i czasochłonnych treningach. W polskiej reprezentacji są jednak i tacy, którzy godzą karierę z nauką i kończą studia. Należy do nich Grzegorz Krychowiak, ale nie tylko. Zobacz, jakie wykształcenie mają nasi piłkarze.

.

Więcej o:
Komentarze (54)
Edukację kończą po liceum? Zazwyczaj, ale są wyjątki. Wykształcenie niektórych piłkarzy jest lepsze, niż sądzicie
Zaloguj się
 • Gość: MKo

  Oceniono 1 raz 1

  Studia dają Ci wiedzę i zdobycie kwalifikacji w zawodzie do którego ma się predyspozycje. Następnie dają szansę na pracę i pieniążki. Piłkarze to są specjaliści "super rzemieślnicy" i studia nie wniosą im nic nowego poza dyplomem. Czy dobry mechanik samochodowy, zegarmistrz i inni muszą mieć ukończone studia ?

 • Gość: ewa

  0

  Oni mają swoje studia na boisku bo taki kierunek sobie wybrali. Nie trzeba być magistrem żeby mieć w głowie poukładane.

 • Gość: greg

  0

  Dzisiaj piłkarze mają ukończone przynajmniej liceum, dawniej - jak wiadomo - różnie z tym bywało ale tylko dlatego, że aby ukończyć liceum w latach 70, czy 80-tych i zdać maturę to jednak trzeba było coś wiedzieć i umieć, a dzisiaj...

 • remislanc

  Oceniono 2 razy 0

  Czasami po wypowiedziach naszych orłów śmiem twierdzić, że niektórzy z nich zajęli się sportem po podstawówce. Ale z drugiej strony to oni mają dobrze grać w piłę a nie błyszczeć przed kamerami. I dzisiaj mnie nie zawiodą ;););)

 • Gość: gosciu

  0

  Trza będzie zorganizować kursy zawodowe dla zużytych piłkarzy.

 • Gość: izydor

  0

  to i tak dobrze, brzęczek miał 5 klas podstawówki, nawet nie wiem czy skończone

 • kristofor

  0

  Oni mają mieć w nogach a nie w głowie. A jak mają dodatkowo w głowie to tylko na plus o nich świadczy.

 • ninanina

  0

  A kto normalny mając szansę nawet na przeciętną karierę choćby w polskiej Ekstraklasie wybrałby dalszą edukację ? Te teksty co po niektórych jak to chcą iść na studia to idealny obraz paranoi jaka panuje w dzisiejszych czasach. Do niczego im nie są potrzebne, zarabiają świetnie bez nich ale muszą mieć chociaż ten licencjat bo tak wypada, jest modnie bo inaczej ma się etykietkę tępaka. I proszę nie pisać że to ma coś wspólnego z rzeczywistą chęcią zdobycia wiedzy, samorozwoju etc. Dzisiaj często można więcej wiedzy zdobyć samemu siedząc w domu i czytając książki chociażby niż będąc mgr.
  Dzisiaj 90% studentów nie uczy się z pasji czy chęci a z braku pomysłu co ze sobą zrobić, nakazu rodziców lub przekonania że bez papierka każdy pracodawca skreśli ich na starcie.

 • Gość: rtg

  0

  oni maja kopac a nie prowadzić filozoficzne dysputy....a co tych "liceów" - prawda jest taka, ze wiekszsc dziecinstwa spedzili na treningach i ich wiedza odpowiada uczniom 5-6 klasy szkoly podstawowej

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX