Bogumiła Wander ostatnio wyglądała tak. A teraz? Delikatny makijaż SPORO zmienił

Bogumiła Wander została wyróżniona statuetką "Super Gwiazda" na gali serwisu Plejada.pl. Na galę przyszła w zaprojektowanej specjalnie dla niej sukni projektu marki ZUO CORP, ale to nie to zwróciło naszą największą uwagę!

.

Więcej o:
Komentarze (64)
Bogumiła Wander ostatnio wyglądała tak. A teraz? Delikatny makijaż SPORO zmienił
Zaloguj się
 • Gość: gosciowa

  Oceniono 9 razy 5

  Bardzo elegancko ubrana i uczesna, ale twarza mozna straszyc dzieci. Smutne, ale prawdziwe.

 • janina wnuk

  Oceniono 4 razy 4

  Pięknej kobiecie trudno się starzeć...Pani Bogumiła jest tego przykładem. Powinna mieć delikatny makijaż i mało krzykliwe kreacje i nie udawać młodszej, niż jest. Będzie wtedy piękną babcią, Lepsze to,niż żenujące odmładzanie się na siłę. Czasu nie da się niestety zatrzymać...

 • Sławomir Barć

  Oceniono 6 razy 4

  Pani Bogumiła nie potrafi się z godnością zestarzeć.....smutne, ale to jej problem ostatecznie

 • la.milou

  Oceniono 6 razy 4

  widocznie redakcja ma inne pojęcie słowa"sporo" ,bo ja nie widzę wielkiej różnicy...koszmar był, jest i będzie jeszcze gorzej, nie próbujcie wmawiać nam, że pani Bogumiła nagle wyładniała.

 • Gość: julka

  Oceniono 7 razy 3

  Czy tam są dwie Bogumiły Wander? Ja widzę pomarszczoną starą kobietę a inni super piękność? Nie musi chodzić kanałami czy siedzieć w domu. Tylko trzeba sobie powiedzieć, że nie ma co paradować po czerwonym dywanie, bo wygląda się jak straszydło. Pora iść na emeryturę. Parcie na szkoło trzeba odłożyć do lamusa.

 • Gość: zulu

  Oceniono 5 razy 3

  Przecież na pierwszy rzut oka widac, że przechodziła jakieś operacje plastyczne. W tym wieku nie ma prawa mieć takiego wąskiego nosa, bo twarz się zmienia z wiekiem, nos rośnie na starość, tak samo uszy itd.

 • Gość: Julia58

  Oceniono 3 razy 3

  jakas przyczyna musi byc , ze ta kiedys b. piekna kobieta ma taka twarz - to nie tylko ze staosci , wydaje mi sie to jakies zabiegi ktore ja oszpecily. Teraz troszeczke jest lepiej - jednak to powinno byc ostrzezeniem dla innych pan.

 • Gość: mu

  Oceniono 2 razy 2

  Tak dzięki temu makijażowi już nie straszy. Wygląda dobrze, bardzo staro, ale ładnie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX