Jak Cindy Crawford wyglądała, kiedy była w wieku swojej córki? Ślicznie. A inne sławne mamy? Córki to ich "klony"!

Jak wyglądały gwiazdy, kiedy miały tyle lat, co obecnie ich córki? Czy są do nich podobne? Zestawiliśmy zdjęcia. Rumer Willis w ogóle nie jest podobna do Demi Moore, kiedy ta miała 27 lat, ale Kaia Gerber to skóra zdjęta z matki. A inne gwiazdy i ich córki? Sami popatrzcie.

.

Więcej o:
Komentarze (12)
Jak Cindy Crawford wyglądała, kiedy była w wieku swojej córki? Ślicznie. A inne sławne mamy? Córki to ich "klony"!
Zaloguj się
 • forfiter_jr

  Oceniono 3 razy 3

  Ta Witherspoon ma całkiem ładną córkę.

 • elenita

  Oceniono 2 razy 2

  Obok zdjęcia Dakoty Johnson lepiej byłoby umieścić zdjęcie Dona Johnsona. I Rumer Willis też rodzinniej by wyglądała ze zdjęciem Bruce'a Willisa. Ani Melanie Griffith, ani Demi Moore nie są pięknymi kobietami, więc te biedne dziewczyny nie miały po kim odziedziczyć urody.

 • ilenka50

  Oceniono 1 raz 1

  Pomysł fajny, niektóre zdjęcia fajne, ale widać robotę na odwal się. Córka Demi Moore w ogóle nie jest do nie podobna, podobnie jak córka Melanie Griffith. Podobieństwo Goldie Hawn i i jej córki też jest umowne. Redaktor poszedł na skróty i poświęcił pewnie max pół godziny na zrobienie tego materiału. Bylejakość to nie jest powód do dumy.

 • Gość: Agga

  Oceniono 1 raz 1

  Kaia Gerber jest podobna do Cindy Crawford z okresu jej największej popularności bardziej niż nastoletnia Cindy Crawford :D
  Niestety, Rumer Willis to skóra zdjęta z Bruce'a Willisa, Dakota Johnson też jest podobna bardziej do ojca niż matki. Nie każdemu geny mieszają się tak korzystnie jak Liv Tyler ;)

 • Gość: Eurotram

  0

  Córki Cindy i Reese to faktycznie skóra zdarta z matki,Angelina i jej matka podobnie,ale reszta... tam geny ojca jednak nie poddawały się tak łatwo ;)

 • oksza

  Oceniono 2 razy 0

  Córce Cindy Crawford brakuje tego co czyniło jej matkę wyjatkową. PIEPRZYKA !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX