Bronisław Komorowski "łączył się w bulu i nadzieji", Edyta Górniak wspominała "papierza". Najbardziej dziwią błędy Rusin

Lech Wałęsa w kolejnym wpisie na Facebooku ujawnił, że mistrzem ortografii raczej nie jest. A jak wygląda umiejętność bezbłędnego pisania u innych znanych i poważanych Polaków? Wcale nie lepiej.

.

Więcej o:
Komentarze (42)
Bronisław Komorowski "łączył się w bulu i nadzieji", Edyta Górniak wspominała "papierza". Najbardziej dziwią błędy Rusin
Zaloguj się
 • Gość: Mijnheer Horatio Valor

  Oceniono 7 razy 7

  Minęły czasy, kiedy politycy byli intelektualistami, teoretykami, znawcami jakiejś dziedziny. Teraz to po prostu cwaniacy, kombinatorzy, zapoceni kolesie z rozedrganymi oczkami i w pogoni za władzą i dużą kasiorą.

 • Gość: Archibald

  Oceniono 6 razy 6

  A "ochydy" nie zauważono...

 • Gość: Asia

  Oceniono 3 razy 3

  A "poraszka" to nie zauważyli?Porażka!

 • Gość: XXXLLL

  Oceniono 5 razy 3

  gorzej, że nowa minister edukacji też orłem nie jest... jej ulubionym określeniem jest 'miesiąc czasu' ;)

 • marko_uk

  Oceniono 2 razy 2

  A gdzie "z ziemi włoskiej do Wolski"?

 • Gość: skrytykrytyk

  Oceniono 1 raz 1

  A propos tego newsa. Ten kto to pisał też do bardziej lotnych nie należy. Przy okazji slajdu z Panią Szydło. Pisze to się małą lub wielką literą a nie "z małej litery".

  Najpierw się sam naucz a później pouczaj innych mądralo. :) To że ktoś się na srejsie czy innych sriterze pomylił to jeszcze rozumiem...pośpiech! Ale na ulotkach wyborczych? Przecież ktoś to sprawdza zanim kliknie "drukuj". :)

 • Michał H

  Oceniono 1 raz 1

  Tak to jest jak się uprawia politykę na portalach dla gimbazy. Kiedyś słowo pisane miało jakąś wagę i ludzie zastanawiali się jak piszą, a przede wszystkim co! ;) A teraz, coś do głowy strzeli już natychmiast trzeba się z całym światem na Twitterze podzielić. A potem wstyd (za błędy a często i za treść ;)
  Natomiast zarzuty wobec HGW nietrafne, to nie ona osobiście składała ulotkę, podobnie zapewne Kolęda nie wpisała sama tekstu na stronę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX