Tomasz Sekielski od lat zmaga się z nadwagą. Patrzymy na nowe zdjęcia i ZNÓW jest zmiana

Tomasz Sekielski otwarcie mówi, że walka z nadprogramowymi kilogramami to dla niego prawdziwa batalia. Od lat na zmianę chudł i tył, ale patrząc na najnowsze zdjęcia mamy wrażenie, że jego waga niebezpiecznie wzrosła.

.

Więcej o:
Komentarze (28)
Tomasz Sekielski od lat zmaga się z nadwagą. Patrzymy na nowe zdjęcia i ZNÓW jest zmiana
Zaloguj się
 • pannamigootka

  Oceniono 14 razy 10

  Robi świetne programy a nadprogramowe kg... no cóż każdy sie z czymś w tym życiu zmaga , 'po prostu' :) Życzę powodzenia w tych zmaganiach

 • Gość: MM

  Oceniono 9 razy 7

  Pan Sekielski robi najbardziej wartościowy program w TVP, świetny dziennikarz, już się Plotku tak nie czepiaj wyglądu ;)

 • partuza

  Oceniono 5 razy 5

  Co ma Piernik do Wiatraka, a Denis Rusos do Chuderlaka ? Wy nie ogladajcie Sekielskiego, a jego programy, a od razu poczujecie ie lepiej...

 • Gość: kornel

  Oceniono 4 razy 4

  Nie wiem z czego tu się śmiać on jest chory i wiele razy o tym mówił a to jest skutek uboczny...

 • Gość: z_jawa

  Oceniono 3 razy 3

  Panie Tomku kocham pańskie programy...! ! niezależnie od tego ile Pan waży :) ponieważ liczę na cotygodniową fajną sesję ... dlatego szczerze i wyrachowanie życzę pomyślności zdrowotnych oraz twórczych . ukłony :)

 • Gość: gruby

  Oceniono 1 raz 1

  Pan redaktor nie walczy z nadwagą. To tylko takie usprawiedliwienie. On raczej przegrywa z obżarstwem. To cała prawda otyłości. Ale trzymam za niego kciuki bo doskonale wiem ile to wyrzeczeń. Niestety więcej niż 90% ludzi otyłych to wiecznie głodni, mało ruchliwi pożeracze wszystkiego. Ot cała prawda. Patologicznej otyłości wynikającej z rozmaitych schorzeń jest naprawdę niewiele.

 • Gość: ULA

  Oceniono 1 raz 1

  Mądry,inteligentny,dobrze prowadzi program,ale ma słabość do obżarstwa.Schudnij za wszelką cenę, o jesteś przystojnym i eleganckim facetem.

 • Gość: KIKI

  0

  TYLKO NIE MÓW NIKOMU ALE ONI ZA WYBORCZE USTAWIENIE FILMU ZAPŁACĄ WŁASNYM ZDROWIEM I NIECH NIE PIERNICZĄ ZE TACY ZATROSKANI PRZEKONALI BY MNIE JAK BY TEN FILM OPUBLIKOWALI ROK TEMU ALBO ZA ROK TAK TO WYGLĄDA NA MATERIAŁ WYBORCZY A LOS MOLESTOWANYCH ICH GÓWNO OBCHODZI FARYZEUSZE

 • Gość: Januszek

  0

  Dziwne. Powierzchowne badanie tematów. Puszczanie w eter krzykliwych temacików bazujących na domysłach i sugestiach, które później trudno odkręcić a autorowi nie tylko obwód rośnie ale i konto :) Może to poziom "Kiepskich" ? Czasami tak mi się zdaje.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX