"Nasz nowy dom". Nie było bieżącej wody, łazienki i ogrzewania. A teraz? Metamorfoza jest OGROMNA!

Do programu Katarzyny Dowbor "Nasz nowy dom" zgłosił się pan Andrzej z miejscowości Konary. W dwupokojowym, drewnianym domu mieszka z synami - Krystianem i Łukaszem, teściem Eugeniuszem i niepełnosprawnym szwagrem Jankiem. Po śmierci żony, gospodarz przejął na siebie wszystkie obowiązki. Niestety, trudna sytuacja materialna uniemożliwiła przeprowadzenie remontu. Ekipa Katarzyny Dowbor postanowiła pomóc panu Andrzejowi. Razem z pomocą sąsiadów, odmienili dom nie do poznania!

.

Więcej o:
Komentarze (49)
"Nasz nowy dom". Nie było bieżącej wody, łazienki i ogrzewania. A teraz? Metamorfoza jest OGROMNA!
Zaloguj się
 • Gość: bolo

  Oceniono 15 razy 13

  Co za wredny naród, ludzie żyją w ciężkich warunkach, widać że są biedni i ktoś im pomaga a wy trole wszystko musicie zaraz skrytykować i wyśmiać. Prawdziwi Polacy

 • Gość: nick

  Oceniono 12 razy 8

  Dobrze, że jest taki program. Ciekawe tylko, czy ludzie będą szanować to co dostali za darmo, bo albo się stara trzymać porządek albo jest się niechlujem i odpicowanie chaty tego nie zmieni.

 • Gość: Iza Małycka Kraków

  Oceniono 1 raz 1

  Szkoda tylko wpadki na planie Http://link.sspw.pl/wpadki

 • Gość: edi

  Oceniono 3 razy 1

  Gratuluje

 • Gość: gośćjestem

  Oceniono 3 razy 1

  nie mam nic przeciwko tej rodzinie ale ludziom daje się wędkę a nie rybę , bez stałej pracy ten wysiłek prędzej czy później popadnie w ruine ,bo dom trzeba utrzymać

 • 1234qwerty

  Oceniono 2 razy 0

  Szkoda że nie podają średniej ceny takiego remontu. Wtedy mogło by się okazać jak niewiele potrzeba żeby ludziom zmienić byt na lepsze. Przyjmując 100kPLN za 1mld można wyremontować 10000 takich domków i ile pracy by było i ile szczęścia a tak to kasa idzie na polityków i urzędasów.

 • zum

  Oceniono 4 razy 0

  Domek fajny. Wilgoci w środku nie widzę,na zewnątrz skuli ten koszmarny tynk, więc na pewno będzie lepiej. Poza tym, zawsze można potraktować iniekcjami, i dodać parę wiatraczków, ale tutaj jest plotek więc ludzi interesuje głównie jak wygląda, a nie jak działa. Mnie jak działa, więc też bym miała parę pytań.

  I niedobrze mi się robi, jak się czepiacie cyfrowego polsatu, trepy. Osobiście nie mam odbiornika od 20 lat, czyli zanim zaczęło być modne "nie manie", ale nie widzę powodu, aby się czepiać ludzi, którzy mają, zwłaszcza że są tam dwie osoby o niepełnej sprawności. Dla których to może być jedyna rozrywka.

  Pokoje poza kuchnią - normalny nieład w fatalnym ergonomicznie pomieszczeniu, które jeszcze dodatkowo musiało pełnić funkcję łazienki - były czyściutkie, więc o stan po roku bym się nie martwiła.

  Męskiej rodzince życzę wszystkiego najlepszego.

 • Gość: ewa

  Oceniono 1 raz -1

  I wszyscy w butach na tym nowym czystym dywanie. Ludzie doceniajcie innych wysilek i starania.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX