Magda Gessler zaprosiła "VIVĘ!" do swojego domu, ale na Instagramie pokazała o wiele więcej! Styl? Dużo kwiatów. Wszędzie

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski udzielili wspólnego wywiadu w najnowszej "VIVIE". Para uczestniczyła także w sesji zdjęciowej, która miała miejsce w warszawskim domu restauratorki. Przepych, słabość do baroku, złoceń i kwiatowego wzoru, który jest dosłownie wszędzie - na kanapach, obrusach i na dywanach - tak w skrócie można określić jej styl.

.

Więcej o:
Komentarze (7)
Magda Gessler zaprosiła "VIVĘ!" do swojego domu, ale na Instagramie pokazała o wiele więcej! Styl? Dużo kwiatów. Wszędzie
Zaloguj się
 • Gość: Iwan

  0

  Za dużo to nie pokazała poza sobą. kolorowe plastikowe wysypisko śmieci - " jaki pan taki kram"

 • Lena Gutkowska

  0

  Kolorowo! Lubie tak, tu widać wlasny styl, a nie obowiazujace trendy. Dom to miejsce w którym czuc maja się dobrze jego mieszkancy!.

 • dzidka17

  0

  ciężkie,przesadnie udekorowane wnętrza .Trudno tu mówić o stylu .Dla mnie bezguście. za duzo wzorów,które "gryzą się ze sobą" (ściany,narzuty,dywany wszystko od "sasa" ) Spodziewałam sie czegoś naprawdę gustownego ale się rozczarowałam . Mając niemałe dochody Pani Magdy można było "rewolucje w domu" Zresztą sama właścicielka tez nie wygląda "estetycznie"

 • Gość: olo

  Oceniono 2 razy 0

  określając kulinarnie wygląd wnętrza, to bym porównał do wymiocin po sałatce jarzynowej.

 • Gość: nigdy_nie

  0

  Do "gucio44"skopiowałem twój wpis sprawa w prokuraturze

 • Gość: Olek

  Oceniono 2 razy -2

  Nie pokazała domu, tylko rozwalone na sofie swoje kilogramy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX