Gwiazda NOWEGO "Słonecznego patrolu". 100% seksapilu! Spodziewacie się drugiej Pameli? To nieźle się zdziwicie

Zapewne nazwisko Ilfenesh Hadera nic Wam nie mówi, ale lepiej je zapamiętajcie. Ta aktorka znalazła się w obsadzie kinowej wersji "Słonecznego patrolu" i gwarantujemy, że już niedługo będzie o niej głośno.

.

Więcej o:
Komentarze (11)
Gwiazda NOWEGO "Słonecznego patrolu". 100% seksapilu! Spodziewacie się drugiej Pameli? To nieźle się zdziwicie
Zaloguj się
 • noltee

  Oceniono 3 razy 3

  Ale czy uda się wskrzesić "Słoneczny patrol" i tamte niepowtarzalne klimaty? Świat się zmienił i trzeba się do tego dopasować.
  Idąc z duchem czasów powinni nakręcić coś innego, np. serial "Słoneczny pedryl" z Justinem Bimberem w roli głównej.

 • forfiter_jr

  Oceniono 3 razy 3

  Babka ładna, nie powiem, ale nie ma tego "czegoś".

 • joankb

  Oceniono 3 razy 3

  Nie, całkowicie mnie ta dziewczyna nie zainteresuje. Jest nijaka.

 • Gość: mmm

  Oceniono 2 razy 2

  nuuuudna

 • Gość: Wiceherszt

  Oceniono 2 razy 2

  Jakie czasy, taka Pamela... Wtedy modne były kobiety takie jak pani Anderson, która dodatkowo dysponowała wręcz zwierzęcym seksapilem. Takich kobiet nawet w branży rozrywkowej nie spotyka się zbyt wiele. Dominują raczej dziewczyny w stylu tej następczyni Pameli, która moim zdaniem jest typem ładnej, ale dosyć mdłej "ni to modelki, ni to fitnesski".

  Niestety takich panienek jest w mediach na pęczki, codziennie przewijają się tam przecież przeróżne, nieodróżnialne od siebie "dziewczyny piłkarzy" czy "nowe narzeczone Ronaldo", które mimo bezdyskusyjnej urody wyglądają tak, jakby właśnie wyprodukowała je jakaś... fabryka takich dziewczyn i dostarczyła je do sklepu, w którym nabył je sobie piłkowy kopacz. Podsumowując - nie wróżę nowemu serialowi zbyt dużej popularności. Odgrzewane kotlety bywają czasem smaczne, ale te ktoś wsadził do mikrofali :)

 • daniel marzec

  Oceniono 2 razy 2

  obciach z pomysłem i z obsadą,oni liczą na to że raz się uda nakręcić coś co miało swój czas i czar, ale wiele lat temu,a dziś to tylko strachy na lachy,bo nikt nie zastąpi,podrobi Pameli i innych gwiazdek z tamtych lat,sentyment to ja mam do niej a nie do nazwy która nic poza tym nie łączy z poprzednią ekipą super dziewczyn:)

 • michalinaolbry

  0

  No cóż nie jest najpiękniejsza ale może chociaż będzie dobrze grała,szansę trzeba dać każdemu.

 • Gość: madzia

  0

  Ej i da si?!ę Da się wyglądać normalnie! Sama marzyłam o takiej figurze i wakacjach w takim miejscu ;) i w pewnym momencie miałam tak mocną motywację, że się udało schudłam jakieś 18 kg! Co dla mnie jest mega mega wynikiem. A wszystko dzięki dobrej diecie tabletkach iq green i wsparciu Kasi <3

 • Gość: facet

  0

  Śliczna dziewczyna.
  i chyba ma kolczyk w sutku....mniammmmmm

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX