Cindy Crawford W BIKINI. Modelka skończyła dziś 50 lat. "Jeszcze nigdy nie wyglądała tak dobrze"

Cindy Crawford 20 lutego skończyła 50 lat. Kilka dni wcześniej paparazzi zrobili jej zdjęcia, gdy wypoczywała na plaży ubrana w kuse bikini. Popularny portal nie ma wątpliwości: modelka jeszcze nigdy nie wyglądała tak dobrze.

.

Więcej o:
Komentarze (6)
Cindy Crawford W BIKINI. Modelka skończyła dziś 50 lat. "Jeszcze nigdy nie wyglądała tak dobrze"
Zaloguj się
 • vahoo

  Oceniono 3 razy 3

  "......Modelka skończyła dziś pięćdziesiąt lat. Jeszcze nigdy nie wyglądała tak dobrze..." : D !!
  A zobaczycie jak będzie wyglądała, kiedy skończy ... osiemdziesiąt lat!! To dopiero będzie dobrze wyglądała. Nie będziecie mogli ( oczywiście... ) oczu oderwać!!

 • Gość: olo

  0

  Ależ retusz! No może pokażcie zdjęcia zrobione jej z zaskoczenia i takie, które nie trafiły w ręce grafików. Dużo takich było w necie. Ma obwisłą skórę i celulit, więc ja się na to gładkie ciało nie nabiorę. A buzia? Tu akurat widac jak na dłoni: botoks daje znać o sobie, nie ma oczu, czyli bez makijażu wygląda jak każda kobieta w tym wieku

 • Gość: jasio

  0

  Gó...ara !

 • Gość: Craw Cindyford

  Oceniono 2 razy 0

  Redaktor zacheca do klikania. Za to mu placa. Bo jesli wierzy w to co pisze to oznacza, ze jest niepelnosprawny. Jasne, ze Crawford jest zadbana - nie zmeczyla sie za bardzo w tym 50-letnim zyciu i zyje w luksusie. Widac jednak na pierwszy rzut oka, ze to juz kobieta podstarzala. 50-latka. Cudow nie ma w tym wieku.

 • Gość: 23-latek

  0

  > Modelka skończyła dziś 50 lat. "Jeszcze nigdy nie wyglądała tak dobrze
  Autor artykulu ma starcza skleroze i nie umie googlowac. :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX