Bal Dziennikarzy. Kalczyńska w najodważniejszej sukni wieczoru, szalejący na parkiecie Ziemkiewicz i zachwycająca... Cichopek

W sobotę odbyła się XVII edycja charytatywnego Balu Dziennikarzy. W wydarzeniu uczestniczyli dziennikarze, gwiazdy oraz politycy. W tym roku udało się zebrać 247 tys. złotych. Pochwalamy szczytny cel, a do tego nie możemy się napatrzeć na kreacje niektórych gwiazd i... tańczącego Rafała Ziemkiewicza.

.

Więcej o:
Komentarze (49)
Bal Dziennikarzy. Kalczyńska w najodważniejszej sukni wieczoru, szalejący na parkiecie Ziemkiewicz i zachwycająca... Cichopek
Zaloguj się
 • Gość: exxxe

  Oceniono 4 razy 4

  Szalejący na parkiecie. Już nie mieliście kogo pokazać, tylko tę obślizgłą gnidę - Rafała Ziemkiewicza! Człowiek który włazi ...bez mydła, typowy moherowy beret.
  A starzeje się okropnie, stary Satyr się robi z niego. Ale czego się można spodziewać, jak postępuje tak i wygląda!

 • trilo

  Oceniono 2 razy 2

  Co to za bezeceństwa?!?!?! Jak się kot I Sekretarza KC PIS o tym dowie, to skończycie wszyscy w łagrze. Ojczyzna w zagrożeniu, Dobra Zmiana w natarciu, a wy tu jakieś bzdety rozrywkowe. Ubrać całe towarzystwo w mundury i niech się bawią przy pieśniach patriotycznych. Dziennikarze Tv Trwam i Tv Republika nigdy by się tak niegodnie nie zachowali. Ziemkiewicz miał zgodę kota I Sekretarz KC PIS. Zresztą co to za bal bez pani prof. dr hab mgr inż. z licencjatem Pawłowicz.

 • Gość: beło

  Oceniono 1 raz 1

  Hakiel z wiecznie otwartą gębą. Uważaj bo ptak ci nawali kupe na język .

 • Gość: jola

  Oceniono 1 raz 1

  To był chyba bal dziennikarzy i celebrytów z ptzewagą tych drugich

 • wscibskii

  Oceniono 5 razy 1

  Co ma na głowie niejaki Adrian Mielnik ?

 • Tom Waits

  Oceniono 3 razy 1

  Korzystając z okazji chciałbym ponownie publicznie podziękować twórcom programu Eliminator Slajdów za kawał dobrej roboty.

 • Gość: nnunia

  Oceniono 3 razy 1

  co Rozenek wstrzyknęła sobie w policzki???

 • stanislaw13

  Oceniono 1 raz 1

  Hakiel - o matko kochana !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX