Anna Wendzikowska nie zaprosiła kamer do mieszkania. Na Instagramie (przypadkiem!) pokazała jednak CAŁY DOM

Anna Wendzikowska co prawda nie zaprosiła do swojego mieszkania kamer i stara się chronić prywatności. Jednak dla fanów na Instagramie jest bardziej szczodra - na zdjęciach pokazała niemal każdy kąt swojego domu. Dziennikarka mieszkanie pieszczotliwie nazywa "domkiem Ani" (tak je oznacza na zdjęciach), a fanom odpowiada na nurtujące ich pytania dotyczące rozmieszczenia pomieszczeń. Zobaczcie, jak mieszka.

.

Więcej o:
Komentarze (52)
Anna Wendzikowska nie zaprosiła kamer do mieszkania. Na Instagramie (przypadkiem!) pokazała jednak CAŁY DOM
Zaloguj się
 • Gość: maggi

  Oceniono 7 razy 7

  "Wendzikowska nie tu zaprosiła kamer"??? Tak brzmi tytuł na głównej. Uprzejma prośba o wyjaśnienie w jakim narzeczu ten tekst.

 • pannamigootka

  Oceniono 7 razy 5

  Złodzieje będą wdzięczni za informacje na temat rozmieszczenia pomieszczeń i fajnie by było gdyby powiedziała jeszcze, kiedy wyjeżdżają na najbliższe wakacje ;)

 • Gość: golass

  Oceniono 4 razy 4

  kiedys mielismy w nadmiarze newsy o siwcu-praszywcu, teraz o ani poszukujacej zaginionego mozgu. w mieszkaniu nawet jednej ksiazki, na jej miejscu kupilbym wszystko o Grotowskim i dziela zebrane Bukowsky'ego, przynajmniej to, ale gdziez tam! postawila sobie literki LOVE. spadajcie z ta tepa laska!

 • Gość: mistrz.suspensu

  Oceniono 3 razy 3

  Pytanie: Ilu brodatych gości w rurkach potrzeba do złożenia wózka dziecięcego?

 • Gość: Justyna

  Oceniono 3 razy 3

  wszystko szare. Białe i szare. Nudne troche i przewidywalne, jak z pierwszego lepszego katalogu z meblami. Zero koloru, nawet ona w samych szarościach. Nic szczególnego

 • Gość: P

  Oceniono 2 razy 2

  To jest w Qbik House na Woronicza. Żaden szał, a za oknem zajezdnia autobusowa. Poza tym to strasznie niesympatyczna baba - miałam (nie)przyjemność ją obsługiwać w moim sklepie i byłam bardzo zaskoczona, bo słodką buźkę ma tylko do zdjęć. Na żywo wyniosła, zimna i pogardliwa - i może nie oczekuję, że będzie całować pięty byle sprzedawcy ale wiele ludzi z pieniędzmi zachowuje się normalnie i się nie zachowuje w taki sposób.

 • Gość: lol

  Oceniono 2 razy 2

  jej "erudycyjne" wpadki tylko potwierdzają pustkę w główce:(

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Stara się chronić prywatność - co za idiota to pisał ? Ten sam, który z uporem maniaka śledzi insta tej beznadziejnej bździągwy. która sprzedaje każdy fakt ze swojego życia, nawet bolesne miesiączki. Pokazuje nie tylko mieszkanie i swoje dziecko ale przede wszystkim swoją nieskończoną głupotę i małostkowość. Wyobrażam sobie jakie ta baba ma kompleksy, że musi sobie rekompensować to tym tanim lansem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX