Anne Hathaway chciała wyprzedzić paparazzi i sama pokazała swoje zdjęcie w bikini. Ale ich są O WIELE ciekawsze

Anne Hathaway na Instagramie pokazała swoje zdjęcie w bikini. Na plaży na Hawajach aktorkę "wytropili" paparazzi, a ich zdjęcia są o wiele ciekawsze. Widać na nich nie tylko coraz większy ciążowy brzuch aktorki, ale i czułości, którymi obdarzała swojego męża.

1

Anne Hathaway chciała przechytrzyć paparazzi i na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie, do którego pozuje w bikini. Jak sama przyznaje, dodawanie takich fotek w ogóle nie jest w jej stylu, ale przyświecał jej wyższy cel. "Wszystkiego najlepszego w 2016 roku! Wrzucanie zdjęć w bikini nie jest w moim stylu, ale gdy byłam na plaży, zobaczyłam, że i tak jestem fotografowana. Uznałam, że skoro takie zdjęcie ma obiec świat, powinno chociaż sprawiać mi radość (i być zrobione za moją zgodą. I z użyciem filtra :)"- napisała na Instagramie. Cóż, na szczęście jej misterny plan się nie powiódł. Zdjęcia paparazzi są bowiem o wiele ciekawsze.


2.

Anne Hathaway spędziła święta i Nowy Rok na Hawajach. Na zdjęciach paparazzi widać o wiele więcej, a to co najciekawsze, to oczywiście jej sporych już rozmiarów brzuch ciążowy. "Będąca w zaawansowanej ciąży aktorka wyglądała niesamowicie w skąpym bikini" - pochwalił "Daily Mail".

3.

Jednak chyba jeszcze ciekawsze niż zdjęcia ciężarnej aktorki ubranej w bikini (o ile to możliwe!) są igraszki zakochanych - Hathaway i jej męża, Adama Shulmana. Para przytulała się, całowała i nie mogla od siebie odkleić rąk.

4.

Jak to określił portal "Daily Mail" nie zabrakło też "wodnych igraszek". Wiadomość o ciąży Hathaway przedostała się do mediów za sprawą jej brata. Tom jest komikiem i podczas jednego z występów miał się podzielić z widownią radosną nowiną. Według informacji zagranicznych mediów, ma być to drugi trymestr.

5.

"Jest w świetnym humorze. Anne nie mogła przestać chichotać, podczas gdy wypoczywała ze swoim ukochanym mężem" - opisał "Daily Mail".

6.

W ciągu dnia paparazzi przyłapali Anne, gdy ubrana w szorty i koszulę spacerowała po plaży. "Jej idealny ciążowy brzuch stał się doskonale widoczny, gdy wiatr podwiał jej koszulę" - opisał "Daily Mail".

7.

W trakcie ciąży dla Anne Hathaway najważniejsze jest własne zdrowie i brak trosk. Portal Eonline.com zdradza, jak aktorka dba o siebie. "Ćwiczy i stara się pozostać w formie w trakcie ciąży. Zależy jej na tym, by jej ciąża przebiegła zdrowo i nie stresuje się tym, że przytyje" - doniósł portalowi informator.

8.

Dzień wcześniej aktorka na plażę wybrała się w czerwonym bikini. I co tu dużo kryć - w nim również wyglądała fenomenalnie.

9.

Tego dnia również Hathaway i Adam Shulman nie szczędzili sobie czułości.

10.


A na koniec stało się coś, czego mało kto się spodziewał - Anne Hathaway najwyraźniej miała już  dość chodzących za nią krok w krok paparazzi i sama pokazała im to, na co z takim uporem polowali.