Chłopak nazwał ją grubą. Schudła 25 kg w rok i została guru fitness. Lauren Goodger i jej niezwykła metamorfoza [ZDJĘCIA]

Lauren Goodger schudła po tym, gdy jej chłopak nazwał ją "grubą". Co ciekawe, przemiana z fanki hamburgerów w guru fitnessu zajęła jej zaledwie rok. Musicie zobaczyć, jak teraz wygląda.

1.

Lauren Goodger to brytyjska celebrytka znana głównie z reality show "The Only Way Is Essex" czy "Big Brothera z celebrytami". A także z tego, że od lat zmaga się z efektem jojo. Jeszcze rok temu smutki topiła w ogromnej ilości kalorii. Konkretniej - dziennie pochłaniała 5000 tysięcy kalorii i 2 razy dziennie stołowała się w McDonald'sie. Kilogramów przybywało, jednak przełom nastąpił dopiero wtedy, gdy jej chłopak nazwał ją "grubą". To właśnie z powodu tych słów przeszła na ścisłą dietę i stała się fanką fitnessu, jak dowiadujemy się z portalu  Uproxx.com. W ciągu zaledwie roku schudła 25 kg i właśnie pochwaliła się efektami. Lauren Goodger pozowała w bikini obok feralnego zdjęcia, które paparazzi zrobili jej rok temu.

2.

Zestawienie tych zdjęć mówi samo za siebie. Lauren Goodger nie tylko schudła, ale też dorobiła się imponujących mięśni brzucha. Dziś motywuje fanów dodając swoje zdjęcie na Instagram. Co więcej, teraz tak zasmakowała w fitnessie, że właśnie nagrała swoją płytę DVD z ćwiczeniami o znamiennych tytule "Lauren's OMG". Niedawno zdradziła swój sekret. ""Wszyscy pytają mnie, jaki straciłem na wadze i jest to nowy system o nazwie bio-dynamika" - powiedziała w rozmowie z "Daily Mail".

3.

Celebrytka od lat zmaga się z efektem jojo. Jeszcze w 2014 roku była znacznie szczuplejsza. Jednak jeszcze nigdy nie miała tak umięśnionego ciała.

4.

Lauren Goodger wcale nie odcina się od przeszłości. Co jakiś czas publikuje na Instagramie swoje zdjęcia sprzed metamorfozy. "O mój Boże, właśnie natknęłam się na to stare selfie. Nie mogę uwierzyć w to, jak daleko zaszłam" - podpisała fotkę.

5.

Nic dziwnego w tym, że teraz chwali się swoją figurą. "Nie mogę uwierzyć w to, że zaczynam widzieć moje mięśnie brzucha po tych wszystkich latach. Nie wiedziałam, że mam je pod spodem" - napisała na Instagramie.

6.

Dziś także jej twarz jest znacznie szczuplejsza niż rok temu.

7.

Nie możemy mieć pretensji do jej chłopaka, skoro jego słowa zmobilizowały ją do takiej przemiany.

8.

A skoro już mówimy o jej chłopaku, który swego czasu obdarzył ją przydomkiem "gruba", Lauren Goodger wciąż się z nim spotyka. Na jej profilu na Instagramie jest pełno ich wspólnych zdjęć. Celebrytka nie chowa do niego urazy za te gorzkie słowa. "Jake [McLean - przyp. red.] kocha teraz moje ciało" - jej słowa przytacza Uproxx.com.

9.

Nie tylko jej figura jest bohaterem Instagrama, ale też jej wdzięki.

10.

Teraz Lauren Goodger nie ma nic przeciwko temu, by pozować w "Playboyu". "Chcę być naga każdego dnia! Na pewno zgodziłabym się na nagie zdjęcia, teraz kiedy jestem młoda i nie mam dzieci. Bardzo bym chciała pozować do >Playboya< i dostać się do Playboy Mansion. To jest jedna z rzeczy, które chciałabym zrobić" - mówiła w rozmowie z Mirror.com.

11.

Celebrytka teraz z pewnością ma zadatki do tego, by pozować nago. Na razie zrobiła do tego mały wstęp - jej seksowne zdjęcia ukazały się w "The Sun".

12.

Tak wyglądają kadry z jej DVD z ćwiczeniami.