Krzysztof Krawczyk pokazał dom. Basen, własna kapliczka. Dużo? To zobaczcie wnętrze

Zobacz, jak mieszczka Krzysztof Krawczyk.

.

Więcej o:
Komentarze (30)
Krzysztof Krawczyk pokazał dom. Basen, własna kapliczka. Dużo? To zobaczcie wnętrze
Zaloguj się
 • Gość: swsw

  Oceniono 5 razy 3

  Zacisze gwiazd skończyło się 5 lat temu cóż za news, a Krawczyk? Tyle lat na scenie, wiele płyt, tysiące koncertów, mnóstwo przebojów, Jestem z młodego pokolenia słucham innej muzyki, ale uważam że wszystko co ma, mu się absolutnie należy. Pozostaje życzyć zdrowia.

 • Gość: Obserwator

  Oceniono 5 razy 3

  Wikipedia podaje, że program Zacisze gwiazd skończył się w 2010 r., więc ten artykuł jako nowość na Plotku? Dziwne.

 • copyright

  Oceniono 6 razy 2

  moja kapliczka jest troche mniejsza, miesci 8 butelek czerwonego i 4 bialego oraz piwo.

 • do_podziwu

  Oceniono 12 razy 2

  "Krzysztof Krawczyk pokazał dom. Basen, własna kapliczka." - zastanawiam sie "drogi" Plotku jaki mieliscie cel publikujac ten artykul ?-staroc sprzed 5 lat .Krawczyk nie udziela sie "na sciankach" ,nie wydal nowej plyty ,nie napisal ksiazki (ostatnio) pewno i wyglada inaczej ( jak piec lat temu) .Wydaje mi sie - chcieliscie wywolac dyskusje (hejt) na temat "kapliczki" itd.Sa "mocherowe berety" w Polsce bigotki co diabla maja za skora , wielu swietoszkow ,ktorzy co niedziela "jezorek" po hostie wyciagaja lamiac dekalog nawet w drodze do kosciola .Nic z tego nie wyszlo gdyz Krawczyk udowodnil przez wiele lat - jego bogobojnosc jest szczera ,mozna miec inne poglady na temat wiary , nie przeszkadza to jednak miec dla niego szacunek i respekt.

 • tune

  Oceniono 1 raz 1

  A ja powiem tak:
  'Wolność Tomku w swoim domku."
  Co wam przeszkadza, że gościu ma kapliczkę we własnym ogrodzie?

 • Andrzej Jankowski

  Oceniono 3 razy 1

  tutaj taki bogactwo a kiedys pisal i wyliczal jaka dostanie emeryture gdzie w jego wyliczeniu jak dobrze pamietam to byla kwota 107 zloty i niech juz w konicu ci artysci przestana palic glupa

 • Gość: bbbb

  Oceniono 3 razy 1

  Jeśli sałata ze śmietaną świadczy o umiejętności gotowania, to prawdziwy z niego i z was mistrz patelni...

 • samozwaniec

  Oceniono 5 razy 1

  To news sprzed 5 lat.Teraz Krawczyk codziennie przyjmuje hostie,ktora mu na jezyk kladzie specjalnie sciagany ksiadz z pobliskiej parafii.Cena uslugi - 500 zl.I raz w miesiacu minikoncert starych przebojow dla wiejskich GS-ow lub na chrzcinach czy slubach ludzi zarobionych.Co na koszty starczy.Bo jego emerytura wynosi 700 zl...

 • Gość: Gabi

  0

  Jak był młody, piękny i z Trubadurami, szalały za nim tabuny pać. No a głos, fantastyczny. Z wiekiem, pech ludzi mniej się szanuje i zapomina jacy byli piękni i młodzi, oraz, że należy im się jak najbardziej zasłużona emerytura. Trudno żeby nadal był na takiej "fali" jak przed laty.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX