Elizabeth Hurley w skąpym BIKINI. "Bardzo sexy!". Przypomnijmy, ona ma 50 lat!

Elizabeth Hurley wypoczywa na wakacjach w skąpym bikini. Tych zdjęć nie zrobił paparazzo. Ona sama się nimi pochwaliła i nie ma się co dziwić. 50-letnia gwiazda wygląda, jakby była o 20 lat młodsza. "Bardzo sexy" - ocenił "Daily Mail" i należy tę ocenę uznać za trafioną.

1. Ma 50 lat, a wygląda na seksowne 30. Zwłaszcza w bikini. Nic dziwnego, że Elizabeth Hurley, świadoma swoich cielesnych atutów, nie waha się je pokazywać światu. Tak aktorka wyglądała kilka dni temu w trakcie wypoczynku wakacyjnego. "Ta 50-latka wyglądała niesamowicie stylowo i młodzieńczo w skąpym żółtym bikini z własnej kolekcji" - pisał "Daily Mail".

2. Hurley na wakacjach towarzyszył 13-letni syn Damian, owoc związku z biznesmenem Stevem Bingiem. "Z moim kochanym" - podpisała zdjęcie, na którym pozuje w bikini wraz z uśmiechniętym synem.

3. Te piersi, ta pupa! To oczywiście ciąg dalszy wakacji gwiazdy. Czas wolny umila sobie lekturą książki autorstwa zmarłej przed miesiącem Jackie Collins. "Wakacje nie będą pełne bez Jackie Collins. Spoczywaj w pokoju. To wspaniała kobieta, która wiele razy mnie pocieszała i zabawiała".

4. Konto na Instagramie Elizabeth Hurley jest pełne zdjęć, na których śmiało eksponuje biust. W ogóle ta gwiazda ma słabość do dzielenia się z nami obfitością swoich wdzięków. Wiele razy pojawiała się na imprezach z "ekstremalnym" dekoltem. Co ciekawe, Hurley zdaje się ani trochę nie być zainteresowana powiększaniem piersi.

5. Elizabeth Hurley jest zaangażowana w walkę o większą świadomość zagrożeń związanych z rakiem piersi. Ma ku temu osobisty powód. Jej babcia zmarła na raka piersi, ponieważ bała się pójść z tym do lekarza. "Powiedziała na m o tym wtedy, kiedy było już za późno na leczenie" - opowiadała Hurley w rozmowie ze stacją BBC.

6. Elizabeth Hurley gra obecnie królową Helenę w serialu "The Royals". Serial obfituje w pikantne momenty pełne przemocy, seksu i narkotyków. Któregoś razu scenariusz wpadł w ręce jej syna, Damiana. Aktorka bardzo źle się z tym czuła. "Było mi wstyd, kiedy mój 12-letni syn to przeczytał" - przyznała w rozmowie z "E!".

7. Elizabeth Hurley raz w życiu brała ślub. Jej mężem w latach 2007-2011 był Arun Nayar, hinduski przedsiębiorca. Rozpad 4-letniego małżeństwa został poprzedzony kilkumiesięczną separacją. "Nie jest to wielki dzień. Przypominam, że ja i mój mąż Arun ostatnie miesiące spędziliśmy oddzielnie, czego nasze rodziny i przyjaciele byli świadomi" - napisała wtedy na Twitterze.

8. Aktorka słynie z dziwacznych diet i skrupulatnego dbania o zdrowie. W 2002 roku, kiedy urodziła Damiana, zaszyła się w domu przyjaciela, Eltona Johna, i nie ruszała stamtąd, dopóki nie schudła. W tym czasie żywiła się wyłącznie ciastkami owsianymi. "Przed ciążą jadła głównie zupy z rukwi wodnej, ponieważ pozwala ponoć zrzucić 4,5 kilo w ciągu tygodnia" - informowało źródło, na które powoływał się "Daily Mail".

Więcej o: