Nigella Lawson z twarzą robiła już tyle rzeczy, że trudno ją było rozpoznać. A jak jest teraz?

Słabość Nigelli Lawson do zabiegów upiększających jest znana od lat. 55-letnia znawczyni kuchni raz przesadzała z botoksem, innym razem niebezpiecznie chudła, a to wszystko odbijało się na jej wyglądzie. Jak prezentuje się aktualnie? Zobaczcie.

2.

Nigella Lawson podpisywała w czwartek swoją książkę 'Simply Nigella' w Liverpoolu. Naszą uwagę zwrócił jednak przede wszystkim wygląd jej twarzy. Buzia słynnej smakoszki sprawiała wrażenie mocno opuchniętej. Czyżby to efekt kolejnych zabiegów upiększających?


3.
Znawczyni gotowania miała na sobie czarny zestaw, który podkreślił jej wyjątkowo szczupłą figurę. Jej zgrabna sylwetka kontrastowała jednak z nienaturalnie napuchniętą twarzą.

4.

Portal "Daily Mail" stwierdził, że 55-letnia Lawson wyglądała znacznie młodziej niż w rzeczywistości. To prawda, choć naszym zdaniem, efekt ten nie był naturalny. "Wyglądała młodzieńczo i ślicznie" - pisał.

5.
Nigella Lawson to idealny przykład efektu jo-jo. Gwiazda na przemian chudnie i tyje, co wpływa na jej wygląd. Gdy w lutym tego roku (na zdjęciu po lewej) drastycznie schudła, była niemal nie do poznania. "Wygląda jak zupełnie inna osoba" - skomentował wówczas jej zdjęcia "Daily Mail".

6.

Zmiany na jej twarzy najlepiej widać, gdy porównamy jej zdjęcia sprzed kilkunastu lat z aktualnymi. Teraz uwagę zwracają jej wyjątkowo wydatne policzki. Chirurdzy wyliczają wiele zabiegów, którym poddać się miała najpopularniejsza brytyjska kucharka, a wśród nich botoks. "55-letnia Lawson ma gładką skórę i wydatne usta, wciąż wygląda jak 40-latka. Wciąż ma młodzieńczy wygląd i blask. Na jej twarzy praktycznie nie widać zmarszczek. Jej twarz na większości zdjęć ma wyraźny owal, wiele wskazuje na to, że może być to zasługą botoksu" - czytamy na  na Celebritysurgerynews.com.

7.

Trudno nie zauważyć, że jej twarz wydaje się dość nienaturalna - jest gładka i bardzo jasna. "Mogła też zdecydować się na lifting" - podaje Celebritysurgerynews.com. - "Jej usta są bardzo pełne, bardzo niewiele kobiet ma wargi tej wielkości". Sama Nigella nigdy nie potwierdziła plotek. Uważa, że urodę zawdzięcza zdrowej diecie i ekologicznemu trybowi życia.

8.

W kwietniu Nigella Lawson pokazała na Facebooku zdjęcie z czasów, gdy miała 23 lata. Trudno na nim rozpoznać 55-letnią dziś gwiazdę telewizji.

Więcej o:
Komentarze (7)
Nigella Lawson z twarzą robiła już tyle rzeczy, że trudno ją było rozpoznać. A jak jest teraz?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  Świetnie wygląda

 • Gość: zbyniu75

  Oceniono 4 razy 4

  A ta napuchnięta twarz to gdzie? Zapomnieliście zdjęcia wrzucic?

 • elenita

  Oceniono 2 razy 2

  Zgroza! 55-latka wygląda inaczej niż w wieku lat 23! Dodam, że 55-latka pulchna, a w młodości szczuplutka - przybyło jej ze 25 kg. Można by pomyśleć, że po 30 latach i 25 kg każdemu się twarz zmieni. Można by. Ale kluczowe jest tu słowo POMYŚLEĆ.

 • Gość: koma

  Oceniono 2 razy 2

  I tak uczy sie publike hejtu.

  Piekna kobieta, zadbana i elegancka dla Plociucha jest opuchnieta i nie do rozpoznania. Co za glupoty.
  Wezcie sie schowajcie!

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  dobrzy fachowcy nad nia pracuja..Minge 10 lat młodsza wyglada juz jak monstrum

 • Gość: jewish_beauty

  Oceniono 2 razy 2

  I co z tego? Ma forse to robi z niej uzytek. Ma nie przymierzajac wygladac jak te stare baby Szydlo czy Kopacz, ktore sa w jej wieku?

 • lech2011

  Oceniono 1 raz 1

  Z twarzą robiła już tyle rzeczy, że trudno ją było rozpoznać.

  ale przed plotkiem nic się nie ukryje !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX