Nie ma brzydkich kobiet, są tylko takie, które nie były w "Tańcu z Gwiazdami". To nie Kaczorowska zmieniła się najbardziej

Co ten taniec robi z kobietami - chciałoby się powiedzieć patrząc na ich zdjęcia. Wszem i wobec wiadomo przecież, że taniec rozpala zmysły i pozwala odkryć w sobie seksapil. One są na to żywym dowodem. Zanim wzięły udział w "Tańcu z gwiazdami", swoją kobiecość wolały głęboko ukrywać. Po programie zaś rozkwitły i... wypiękniały. Zmiany widać gołym okiem, zobaczcie, jak się zmieniły.

.

Więcej o:
Komentarze (11)
Nie ma brzydkich kobiet, są tylko takie, które nie były w "Tańcu z Gwiazdami". To nie Kaczorowska zmieniła się najbardziej
Zaloguj się
 • krzywelustro

  Oceniono 1 raz 1

  Małgorzata Socha (fot. 17) bez wątpienia jest piękną dziewczyną, ale zdecydowanie lepiej wygląda na zdjęciu z lewej strony, czyli sprzed TzG.

 • Gość: Ewa

  Oceniono 1 raz 1

  Ja bym raczej powiedziała, że moda się zmieniła, a młode dziewczyny wydoroślały. Poza tym nie jest trudno na ściance wyglądać lepiej niż w codziennych ciuchach i makijażu (lub bez).

 • Gość: LadyS

  Oceniono 1 raz 1

  co za beznadziejny artykuł. M. Foremniak nigdy nie wygrała tańca z gwiazdami. Klaudia Halejcio na wszystkich 3 zdjęciach wygląda bardzo dobrze. Zdjęcia sprzed tańca są wybrane celowo w najgorszych wydaniach Pań a potem porównane z wystylizowanymi na ściankach. Ja też gdybym sobie strzeliła fotę zaraz jak wstanę a potem jak wychodzę na imprezę to mogłabym powiedzieć, że w międzyczasie zaliczyłam taniec z gwiazdami. Tak nie można ogłupiać ludzi. Nie rozumiem co tak naprawdę chciał pokazać autor artykułu.

 • Gość: gośka

  Oceniono 1 raz 1

  przecież Foremniak nie wygrała 2 edycji - przegrała w finale z Cichopkiem. Sprawdźcie a później wypisujcie.

 • Gość: pedro

  0

  i tak najbardziej sexi jest pani która włączyła nam niskie ceny ;) ale ona zawsze taka była więc nie znalazła się w tym zestawieniu plotka ;)

 • Gość: @@@

  0

  Jak w tym Tancu z ... tacy genialni, to niech wybiorą się do sejmu rekrutować. Jak nie może być lepiej, to niech przynajmniej będzie ładniej i weselej.

 • Gość: E.

  0

  wygrała 2! edycję, nie 3.

 • Gość: klm

  0

  większość tych bab była i nadal jest paskudna...

 • Gość: Jósek

  0

  Jeden wielki odpust...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX