Doda i Emil Haidar w kinie. Podobną stylizację gdzieś już widzieliśmy. "Seksowna paryżanka"

Beret jako ozdoba głowy, szpilki na niebotycznych obcasie i beżowa torebka. Doda ostatnio upodobała sobie styl na "seksowną paryżankę". Dzień po dniu wybrała bardzo podobny zestaw. Zobaczcie, jak wyglądała w trakcie wizyty w kinie z Emilem Haidarem.

1.

Doda i Emil Haidar w środę wybrali się do kina. Jeszcze niedawno mówiło się o kryzysie w związku tej pary. Jeśli takowy w ogóle był - teraz z pewnością jest już zażegnany. Kilka dni temu narzeczony Dody wybrał się na odwyk do ośrodka psychoterapii i terapii uzależnień. "Faktowi" udało się uzyskać komentarz ukochanego wokalistki. "Odpowiedzialni ludzie narażeni na stres, powinni korzystać z pomocy specjalistów, nie widzę w tym nic złego i bardzo polecam" - powiedział.

 

2.

My jednak zwróciliśmy uwagę na strój Dody. Wokalistka wybrała stylizację na "seksowną paryżankę". Do czarnej wąskiej spódnicy i wysokich szpilek dobrała beret. Ta ozdoba głowy ostatnimi czasy należy do jej ulubionych.

3.

Podobny beret - tyle że czarny - Doda miała na sobie na czwartkowym MTV EMA PRE-PARTY 2015.

4.

Gwiazda ostatnio upodobała sobie beżowe torebki, którymi przełamuje czerń stylizacji. Na MTV EMA PRE-PARTY wybrała "biurową" torebkę, która nieco gryzła nam się z resztą stylizacji. Na wypad do kina zaś wybrała wpadającą w róż torebkę Coco Chanel na złotym łańcuszku.

5.

Wokalistka założyła tego dnia szpilki na wyjątkowo wysokim obcasie. To chyba nie było zbyt wygodne obuwie na przechadzkę po centrum handlowym, ale dzielnie dawała sobie radę.

6.

Dzień później na imprezie MTV Doda miała na sobie nieco wygodniejsze szpilki i już nie tak wysokie.

7.

Przezroczysta tkanina imitująca sukienkę, którą Doda miała na imprezie MTV, nie pozostawiała wiele pola dla wyobraźni. W tym kontekście strój, który miała na sobie w trakcie wypadu do kina może wręcz uchodzić za zachowawczy. Przynajmniej jak na Dodę.