John Goodman SCHUDŁ. Tym żyją zagraniczne media. "Drastyczny spadek wagi! Wygląda świetnie!"

"Wygląda świetnie! Jest nie do poznania!" Bez wątpienia ta informacją poruszyła zagraniczne portale show-biznesowe. 63-letni John Goodman znany z takich filmów jak "Big Lebowski", "Flintstonowie" czy z serialu "Roseanne" bardzo schudł. Przez całe życie słynął z pełnych kształtów, a w "najgorszym" momencie ważył aż 180 kg. Tymczasem teraz może się pochwalić szczuplejszą sylwetką. Zobaczcie, jak się zmienił.


1.
Gdy John Goodman pojawiła się w czwartek W Londynie na premierze filmu "Trumbo", w zagranicznych portalach powtarzało w zasadzie tylko jedno stwierdzenie. "Pokazał drastyczny spadek wady!" -  chwalił "Daily Mail". "Kiedyś przyznał, że ważył 180 kg, ale wygląda na to, że teraz jest zupełnie innym i znacznie szczuplejszym człowiekiem" - dodał portal. To, co przede wszystkich rzuca się w oczy to jego znacznie szczuplejszy brzuch.

2.
Gdy Goodman stanął profilem, widać było, że jego "obwód" znacznie się zmniejszył. Okazuje, się że aktor schudł tak bardzo i to dosłownie w ciągu kilku ostatnich miesięcy. Jeszcze rok temu - w listopadzie 2014 roku na premierze "The Gambler" wyglądał na znacznie krąglejszego. Pod wrażeniem był też portal Mirorr.com. "John Goodman był nie poznania, gdy zaprezentował znaczny spadek wagi. 63-letni aktor wyglądał na zdrowszego niż kiedykolwiek".

3.

Utratę kilogramów widać zwłaszcza na jego twarzy. Aktor otworzył się na temat walki ze zbędnymi kilogramami dopiero w 2010 roku. W rozmowie z Davidem Lettermanem zapytany o to, ile najwięcej ważył odpowiedział: "Mnóstwo. Zbliżałem się do 180 kg. Coś takiego" - powiedział. Wtedy wyznał też, że marzy o tym, żeby schudnąć. "Nie zamierzam wyglądać jak Paris Hilton. To będzie nieustającym procesem, który już będzie trwał przez całe moje życie" - wyjaśnił.

4.

Wygląda na to, że 5 lat po wypowiedzeniu tych słów aktorowi wreszcie udało się spełnić marzenie. Już kilka miesięcy temu w "Guardian" wyznał, że zdecydował się na zmianę trybu życiu po tym, gdy przeszedł operację kolana w 2014 roku spowodowaną niezdrowym trybem życia i znacznym przyrostem masy cały.

5.

"Wygląda świetnie!" - tak jego odmieniony wygląd chwalił Lifeandstylemag.com. Aktor zaczął ćwiczyć i trenować boks. Przyznał też, że powrót na scenę zmusił go do dbania o kondycję fizyczną.

6.

Aktor niedawno zażartował na temat swojego schudnięcia. "To zajmuje dużo twórczej energii, siedzenie na d*pie  i myślenie o tym, co zjesz" - mówił w People. Jednak efekt odchudzania jest jak najbardziej poważny.

7.

John Goodman od początku swojej kariery miał charakterystyczną pełną figurę i wydawało się, że to już się nigdy nie zmieni. A jednak - teraz jest szczuplejszy niż kilkanaście lat temu.

8.

Równie charakterystyczna była jego "pełna" buzia.

9.

Na przestrzeni lat aktor zmagał się z wahaniami wagi. W przeszłości zrzucił kilogramy dzięki rezygnacji z alkoholu i cukru i ćwiczeniom 6 razy w tygodniu.