Co się dzieje z Katie Holmes?! Zdjęcie po lewej jest z czerwca, a dziś? Zapadnięte policzki, bardzo szczupła twarz. "Wyczerpana"

Gdy tylko Katie Holmes pojawia się gdzieś bez makijażu, niemal od razu jej wygląd określany jest słowem "zmęczona". Zapadnięte policzki i bardzo szczupła buzia - faktycznie jej "codzienny" wizerunek bardzo odbiega od tego, co możemy podziwiać, gdy błyszczy na czerwonym dywanie.

1.

W środę paparazzi spotkali Katie Holmes, gdy odprowadzała córkę Suri na lekcje tańca. Jednak to, co przede wszystkim rzucało się w oczy, to jej bardzo zmęczona twarz.

2.

Zapadnięte policzki i bardzo szczupła buzia - Katie Holmes nie wyglądała tego dnia na wypoczętą. Efekt zmęczenia potęgowało też zapewne to, że aktorka nie miała na sobie nawet grama makijażu. W mediach od kilku lat wygląd aktorki jest opisywany właśnie w kontekście jej "zmęczenia". Tak pisano o niej choćby w 2012 roku. "Czy tańczyłaś zbyt ciężko? Wolna od makijażu Katie Holmes wyglądała na wyczerpaną, gdy wychodziła z lekcji tańca" - pisał "Daily Mail". Tych słów można by użyć również a propos jej aktualnych zdjęć.

3.

Kilka dni temu aktora dodała na swój profil zdjęcie z Suri, które opatrzyła podpisem "moja najsłodsza". Córka Katie Holmes i Toma Cruise'a ma już 9 lat. Aktorka para była małżeństwem przez 6 lat od 2006 do 2012 roku.

4.

Aktorka ma ostatnio dość napięty plan. Obecnie gra w serialu "Ray Donovan", pracuje także na planie filmu "All We Had". Film jest jej debiutem reżyserskim, gwiazda gra też w nim główną rolę. Ostatnio też plotkowano o jej romansie z Jamiem Foxem. Para miała nawet się zaręczyć. Gdy tylko na jej palcu pojawił się pierścionek, na medialne spekulacje długo nie trzeba było czekać. "Czy to od Jamie'ego? Katie Holmes pokazała pierścionek, który mógł być prezentem od Jamie'go Foxxa" - stwierdzał "Daily Mail". Doniesienia te były interesująca o tyle, że plotki o romansie Holmes i Foxxa nie zostały nigdy oficjalnie potwierdzone. Aktorka i muzyk mieli umawiać się sekretnie już od dwóch lat.

5.

W sierpniu paparazzi również zrobili jej zdjęcia, gdy niemal nie miała makijażu, a jej włosy były w nieładzie. To jednak była kreacja filmowa - a aktorka tak właśnie prezentowała się na planie filmu "All We Had", w którym gra samotną matkę, która po kryzysie finansowym z roku 2008 próbuje odzyskać kontrolę nad swoim życiem.

6.

Nieskazitelna cena, promienny uśmiech i zero cieni pod oczami... Zaraz, zaraz, czy to aby na pewno Katie Holmes? Aż trudno uwierzyć, jak wiele potrafi zmienić odpowiednio dobrany makijaż. Tak (na zdjęciu po lewej) aktorka prezentowała się zaledwie w czerwcu na gali z okazji wręczenia nagród modowych - CFDA Fashion Awards w Nowym Jorku.

7.

Na czerwonym dywanie aktorka potrafi zaprezentować się nienagannie, a satynowa sukienka podkreśliła jej zgrabną sylwetkę. Nie do wiary, jak wiele zależy od odpowiedniego "opakowania".

8.

Katie Holmes na co dzień nie przywiązuje wagi do stroju, jednak mamy wrażenie, że wtedy prezentowała się wyjątkowo niekorzystnie. We wrześniu (na zdjęciu po prawej) paparazzi spotkali ją w w Santa Monica. Tego dnia również postawiła nie zwyczajny strój, ale w wytartych jeansach (i bez stanika!) prezentowała się całkiem stylowo.