Na tym zdjęciu jest Angelina Jolie? Też tak myśleliśmy. Okazało się jednak, że jesteśmy w duuużym błędzie

Kto by pomyślał, że dwie osoby mogą byc do siebie tak podobne, mimo że nie są ze sobą spokrewnione. Oto Chelsea Marr, do niedawna anonimowa Szkotka, którą właśnie okrzyknięto sobowtórką Angeliny Jolie, a co za tym idzie zyskała ogromną popularność.

Pewnie już niejeden mieszkaniec szkockiego Aberdeen zatrzymywał się ze zdumieniem, przecierając oczy, bo oto na ich ulicy jego miasta, jak gdyby nigdy nic, spaceruje Angelina Jolie. Zresztą pewnie każdy pomyślałby tak samo, widząc przed sobą Chelsea Marr. 24-letka już została okrzyknięta przez media "szkocką Angeliną Jolie" ze względu na niezwykłe podobieństwo do aktorki. Cóż, ten przydomek nie jest przesadzony. Przekonajcie się:

<< ZOBACZ ZDJĘCIA SOBOWTÓRKI JOLIE >>

Chelsea Marr z dnia na dzień stała się internetową sensacją. Choć historii o sobowtórach było wiele, jej się wyróżnia. Ona w przeciwieństwie do wielu fanów sławnych idoli nigdy nie chciała stać się taka jak Jolie.

Dziękuję za wszystkie te artykuły. Są zdecydowanie zbyt miłe. Porównywanie mnie do boskiej Angeliny Jolie - to także zbyt uprzejmie. Dziękuję - pisała na Instagramie.

Wygląd szkockiej studentki nie jest jednak 100% naturalny. Marr przeszła korektę nosa (po tym jak został złamany), powiększyła piersi z rozmiaru A do C oraz poprawiła usta. Żadnemu z zabiegów - jak twierdzi - nie poddała się jednak, aby upodobnić się do Jolie.

Szkocka Jolie rozkochała w sobie internautów. Jej profil na Intagramie śledzi prawie 85 tysięcy osób, co zapragnęły wykorzystać firmy odzieżowe. Ona jednak odrzuca wszelkie oferty reklamowania ich ubrań. Praca modelki jej nie interesuje, bo -jak twierdzi na Instagramie - jest jej dobrze na obecnej posadzie - jest menedżerką w firmie paliwowej.

karo

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (10)
Na tym zdjęciu jest Angelina Jolie? Też tak myśleliśmy. Okazało się jednak, że jesteśmy w duuużym błędzie
Zaloguj się
 • Gość: gość

  Oceniono 3 razy 3

  usta ... - masakra

 • wiktor.dzik

  Oceniono 2 razy 2

  Angelina nie strzela takich infantylnych min. Jednak ta Szkotka to prosta baba, zero klasy!

 • Gość: bambo

  Oceniono 1 raz 1

  Po co ja promujecie? Jest nic nie znaczaca laska, takich w stanach sobowtorow po operacjach jest na peczki..

 • Gość: sobowtór

  Oceniono 1 raz 1

  A ja mógłbym być podobny do Brada Pitta z lat jego młodości, ale mi się nie chce.

 • Gość: golass

  Oceniono 1 raz 1

  moi drodzy, jest pewna, zdaje sie, Hiszpanka. ona jest doskonalym sobowtorem, nie ma w sobie prostactwa tej Szkotki. szukajcie na y-tubie Lina Sanz

 • Gość: koko szanel

  0

  oh oh wy w błędzie ?
  Niesamowite.
  Idiotow z siebie robicie takimi wpisami

 • Gość: gostku

  0

  jedyne podobieństwo to ze obydwie miały cycuszki rasowane

 • Gość: billy

  0

  a kiedy byłby ,,Mały błąd''???????

 • ciulowaty

  Oceniono 2 razy 0

  Angelina nigdy nie była dla mnie wzorem urody kobiecej (wolę delikatniejsze: Ellen Page, Lilly Collins), no ale ta Pani to już masakra jakaś jest. Typ, który podoba się głownie młodszym nastolatkom i Panom w wieku andropauzy; tacy zawsze potrzebują "mocniejszych wrażeń".

  PS. czekam z utęsknieniem, aż te obleśne usta przestaną być modne...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX