Tak Jonah Hill wyglądał w 2014 roku. Dziś "jest pulchniejszy niż kiedykolwiek", przyjaciele martwią się o niego

"Jest grubszy niż jeszcze kilka miesięcy temu", "po rozstaniu z dziewczyną porzucił też dietę". Aktor już nie może się pochwalić znakomitą sylwetką.

Jonah Hill zapisał się w pamięci widzów jako sympatyczny grubasek, partner biznesowy Leonardo DiCaprio z filmu "Wilk z Wall Street". Już na premierze filmu w 2014 roku zaprezentował jednak dużo szczuplejszą sylwetkę, a potem było jeszcze lepiej. Wyglądało na to, że słynący do tej pory ze sporej nadwagi aktor, na dobre wziął się za siebie.

Najnowsze zdjęcia Jonah Hilla pokazują jednak, że po szczupłej i wysportowanej sylwetce, którą cieszył się niemal przez cały zeszły rok, nie pozostał ślad. Aktor w ciągu dosłownie kilku miesięcy drastycznie nabrał ciała. Gdy paparazzi sfotografowali go niedawno na spacerze w Nowym Jorku, w oczy rzucała się jego znacznie masywniejsza postura.

Jest pulchniejszy niż jeszcze kilka miesięcy temu, a właściwie pulchniejszy niż kiedykolwiek - pisze portal "In touch".

Nie bez wpływu na ten stan rzeczy jest pewnie fakt, że w zeszłym roku rozstał się z dziewczyną, dietetyczką Brooke Glazer. Nowa figura zaniepokoiła jego przyjaciół.

Według doniesień, jego przyjaciele martwią się o jego przyrost masy ciała w ciągu ostatniego roku. Podobno, po rozstaniu z dietetyczką, porzucił też swoją dietę - pisze portal "In touch".

 

<< ZOBACZ, JAK WYGLĄDA >>

Czy to z powodu niedawnego rozstania, czy też nie, trudno nie zauważyć, że aktor faktycznie jest na bakier z dietą. Jonah Hill, odkąd pojawił się w show-biznesie, przez wiele lat wyróżniał się większą posturą i wyglądało na to, że mu z tym dobrze. A jednak w 2011 roku przeszedł prawdziwą metamorfozę i mógł się pochwalić naprawdę szczupłą sylwetką. Taką figurę - z małymi wahaniami wagi - utrzymywał z powodzeniem do 2014 roku. Aż do teraz.

Vic