Myśleliśmy, że Liv Tyler zawsze będzie 'tą najładniejszą'. Jednak jej młodsza siostra dorosła i robi jej konkurencję!

Gdy się uśmiecha, od razu wiadomo, czyją jest córką. Chelsea Tyler ma 26 lat i może być dumą swojego sławnego ojca - Stevena Tylera, lidera legendarnej grupy Aerosmith.
Młodsza siostra Liv Tyler coraz piękniejsza Chelsea ma już 26 lat Wszyscy znamy Liv Tyler. Piękna, a przy tym utalentowana aktorka wypracowała sobie w branży pozycję bez pomocy sławnego ojca. Nie każdy jednak wie, że filmowa Arwena nie jest jedynym dzieckiem wokalisty Aerosmith. Do tej pory z pewnością uchodziła za najpiękniejszą z rodzeństwa, jednak patrząc na zdjęcia jej młodszej siostry, stwierdzamy, że jej pozycja może być zagrożona. 26-letnia Chelsea jest przepiękna! Chelsea Tyler po ojcu z pewnością odziedziczyła szeroki uśmiech, jednak nie podejście do miłości. Od wielu lat jest bowiem związana z tym samym partnerem. W 2012 roku para zaręczyła się. Przyszły narzeczony udał się do sławnego muzyka i poprosił o rękę jego córki. Zakochałem się w Jonie od pierwszej minuty, poza tym Chelsea kocha go nad życie. Nie mógłbym być szczęśliwszy, to utalentowany muzyk i aktor - opowiadał lider Aerosmith. Co ciekawe, narzeczony Chelsea to młodszy brat Bena Fostera. Aktor też ma już narzeczoną. Jest nią... o 14 lat starsza Robin Wright.

Wszyscy znamy Liv Tyler. Piękna, a przy tym utalentowana aktorka wypracowała sobie w branży pozycję nie bazując na sławie swojego ojca. Nie każdy jednak wie, że filmowa Arwena nie jest jedynym dzieckiem wokalisty Aerosmith. Do tej pory z pewnością uchodziła za najpiękniejszą z rodzeństwa, jednak patrząc na zdjęcia jej młodszej siostry, stwierdzamy, że jej pozycja może być zagrożona. 26-letnia Chelsea jest przepiękna!

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA CHELSEA TYLER >>

 

W 1988 roku Steven Tyler wziął za żonę projektantkę Teresę Barrick. Rok po ślubie przyszło na świat ich pierwsze dziecko, Chelsea, a dwa lata później drugie, syn Taj. To jednak nie były pierwsze dzieci muzyka. W 1978 roku na świat przyszła Mia Tyler (owoc związku z muzą Andy'ego Warhola Cyrindą Foxe, byłą żoną Tylera), a w rok wcześniej wspomniana już Liv Tyler (jej matką jest modelka Bebe Buell).

Chelsea Tyler po ojcu z pewnością odziedziczyła szeroki uśmiech, jednak nie podejście do miłości. Od wielu lat jest bowiem związana z tym samym partnerem. Razem żyją i pracują (mają firmę producencką). W 2012 roku zaręczyli się. Przyszły narzeczony przyszedł jednak najpierw do sławnego muzyka i poprosił go o rękę jego córki.

Zakochałem się w Jonie od pierwszej minuty, poza tym Chelsea kocha go nad życie - opowiadał lider Aerosmith People. - Nie mógłbym być szczęśliwszy, to utalentowany muzyk i aktor.

Co ciekawe, narzeczony Chelsea to młodszy brat Bena Fostera. Aktor też ma już narzeczoną. Jest nią... o 14 lat starsza gwiazda "House of Cards" Robin Wright.

Robin Wright i Ben Foster Andrew Evans / PR Photos / Andrew Evans / PR Photos

 

karo

Więcej o:
Komentarze (9)
Myśleliśmy, że Liv Tyler zawsze będzie 'tą najładniejszą'. Jednak jej młodsza siostra dorosła i robi jej konkurencję!
Zaloguj się
 • Gość: gość

  Oceniono 182 razy 178

  nieee no liv ładniejsza

 • Gość: lulu

  Oceniono 122 razy 120

  najładniejsza jest Steven:)

 • Gość: Lukasz

  Oceniono 88 razy 84

  Rylo jak Stary. Gdzie jej tam do Liv. No prosze Was....! ;)

 • Gość: dfs

  Oceniono 77 razy 73

  Sorrryyyy ale nie ma co się porównywać do subtelnej urody Liv...ta ma raczej końską urodę ojca..

 • Gość: 123

  Oceniono 54 razy 52

  Liv bierze pulę.

 • Gość: strachliwa

  Oceniono 35 razy 33

  na zdjęciu nr.8 wygląda przerażająco. uciekałabym z krzykiem. Liv sto razy ładniejsza, delikatna.

 • Gość: pawel

  Oceniono 9 razy 9

  zdjecie nr 10.. pan od photoshopa nie dokonczyl prawego bicepsa ?

 • forfiter_jr

  Oceniono 55 razy 7

  Obydwie są bardzo ładne.

 • martusia73

  Oceniono 7 razy 5

  Dorosla i wyglada jak tatus. Liv miala farta - ona nie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX