Małgorzata Ostrowska na egzotycznych wakacjach. Są nawet zdjęcia w bikini! Naprawdę ma 56 lat?

Niesamowite widoki, wspaniałe zdjęcie i cudowna Małgorzata Ostrowska. 56-letnia piosenkarka jak zwykle o tej porze roku wybrała się na egzotyczne wakacje. Tym razem na Sri Lankę.
Małgorzata Ostrowska na egzotycznych wakacjach 56-letnia piosenkarka odpoczywałą na Sri Lance Małgorzata Ostrowska wybrała się na na Sri Lankę. Malownicze widoki, wspaniałe morze, słońce i wysokie temperatury. Czego chcieć więcej? Ostrowska nie skorzystała z oferty żadnego biura podróży, a swoją daleką wyprawę zorganizowała sama wraz z przyjaciółmi. Podróż wiodła przez Mumbaj w Indiach, gdzie spędzili 12 godzin. Ostrowska i jej przyjaciele nie tylko wypoczywali na pięknych plażach, lecz także dużo zwiedzali m.in. Świątynię Zęba Buddy w Kandy, Golden Tample w Dambulli oraz niezwykłą Sigiriję zwaną Lwią Skałą, czyli ponad 180-metrową bryłę magmy, gdzie znajdują się ruiny starożytnego pałacu i twierdzy zbudowanych w V wieku - informuje nasze źródło. To jednak nie wszystko. Artystka wraz z paczką znajomych odwiedzili także plantację i fabrykę herbaty cejlońskiej oraz ziół ajurwedyjskich. Uczestniczyli w karmieniu małp oraz myciu słonia. Jedną z największych atrakcji stanowiła podróż lankijskim pociągiem, którego trasa wije się miedzy górami i dolinami, mija wodospady, uprawy ryżu, czy tarasowe plantacje herbaty. Dwa tygodnie odpoczynku pozwoliły Ostrowskiej naładować akumulatory i artystka pełną parą zabrała się intensywnie do prac nad nową płytą.

Komu tęskno do upalnego lata, z przyjemnością za pewne obejrzy zdjęcia Małgorzaty Ostrowskiej z wakacji. Piosenkarka wraz z paczką znajomych wybrała się na dwa tygodnie aż na Sri Lankę. Malownicze widoki, wspaniałe morze, słońce i wysokie temperatury. Czego chcieć więcej? Patrząc na zrelaksowaną, wolną od makijażu twarz artystki, łatwo odpowiedzieć: już chyba niczego.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA OSTROWSKIEJ Z WAKACJI >>

 

Ostrowska nie skorzystała z oferty żadnego biura podróży, lecz swoją daleką wyprawę zorganizowała sama wraz z przyjaciółmi.

Podróż wiodła przez Mumbaj w Indiach, gdzie spędzili 12 godzin. Ostrowska i jej przyjaciele nie tylko wypoczywali na pięknych plażach, lecz także dużo zwiedzali m.in. Świątynię Zęba Buddy w Kandy, Świątynię Golden Tample w Dambulli oraz niezwykłą Sigiriję zwaną Lwią Skałą, czyli ponad 180-metrową bryłę magmy, gdzie znajdują się ruiny starożytnego pałacu i twierdzy zbudowanych w V wieku - informuje nasze źródło.

To jednak nie wszystko. Artystka wraz z paczką znajomych odwiedzili także plantację i fabrykę herbaty cejlońskiej oraz ziół ajurwedyjskich. Uczestniczyli w karmieniu małp oraz myciu słonia. Jedną z największych atrakcji stanowiła podróż lankijskim pociągiem, którego trasa wije się miedzy górami i dolinami, mija wodospady, uprawy ryżu, czy tarasowe plantacje herbaty.

Dwa tygodnie odpoczynku pozwoliły Ostrowskiej naładować akumulatory i artystka pełną parą zabrała się intensywnie do prac nad nową płytą.

karo

Więcej o: