Nazywano ją domową boginką, a jej apetyczne kształty kusiły równie mocno jak smakowite przepisy. Na najnowszych zdjęciach z trudem ją rozpoznaliśmy

Nigella Lawson to idealny przykład efektu jo-jo. Gwiazda na przemian chudnie i tyje, ale tak szczupła jak teraz, 55-latka nie była jeszcze nigdy.

Nigella Lawson należy do kobiet, które zdecydowanie lepiej prezentują się w rozmiarze większym niż 36. Najnowsze zdjęcia, które zrobili jej paparazzi, właśnie to udowodniły

Wygląda jak zupełnie inna osoba - skomentował najnowsze zdjęcia dziennikarki "Daily Mail". - Kiedy w niedzielne popołudnie szła ulicami Londynu wydawała się zamyślona, smutna i zmęczona.
Ciężko było zorientować się, że to ta sama Nigella, którą z taką przyjemnością oglądamy w telewizji - powiedziała "The Mirror" jedna z osób, która spotkała ją tego dnia.

 

<< ZOBACZ, JAK WYGLĄDAŁA >>

 

Choć figura Nigelli Lawson ukryta jest pod płaszczem, nie mamy wątpliwości, że jest o wiele szczuplejsza. Portal Gossipmagazines.com twierdzi, że dziennikarka już wiele razy korzystała z liposukcji.

Uwielbiamy patrzeć, jak gotuje i z przyjemnością próbuje każdego składnika - czytamy. - Ale czy nie zastanawia Was, jakim cudem utrzymuje wagę? Nigella wciąż twierdzi, że wszystko jest zasługą genów i ćwiczeń, ale wahania jej wagi są zastanawiające. Kiedy przechodziła przez trudny czas rozwodu, sporo schudła, ale już w przeszłości zdarzały się jej nagłe spadki wagi.

Zmiany widać też na jej twarzy. Choć Lawson zazwyczaj kwitnie i wygląda na co najmniej 10 lat młodszą, niekiedy ukazują się jej zdjęcia, na których wygląda na przybitą i zniszczoną życiem. Jednak to rzadkość. Chirurdzy wyliczają wiele zabiegów, którym poddać się miała najpopularniejsza brytyjska kucharka.

Wiele źródeł podaje, że Lawson miała przeszczepione włosy. Przywykliśmy do jej gęstej czupryny, a ona miała już problemy z łysieniem - czytamy na celebritysurgerynews.com. - Ale to nie wszystko. 55-letnia Lawson ma gładką skórę i wydatne usta, wciąż wygląda jak 40-latka. Wciąż ma młodzieńczy wygląd i blask. Na jej twarzy praktycznie nie widać zmarszczek. Jej twarz na większości zdjęć ma wyraźny owal, wiele wskazuje na to, że może być to zasługą botoksu.

Trudno nie zauważyć, że jej twarz wydaje się dość nienaturalna - jest gładka i bardzo jasna.

Mogła też zdecydować się na lifting - podaje ten sam portal. - Jej usta są bardzo pełne, bardzo niewiele kobiet ma wargi tej wielkości. Sama Nigella nigdy nie potwierdziła plotek. Uważa, że urodę zawdzięcza zdrowej diecie i ekologicznemu trybowi życia.

 

Nigella LawsonVogue, kwiecień 2014

 

Po aferze narkotykowej i rozwodzie, Nigella Lawson powróciła w wielkim stylu. W marcu 2014 roku pojawiła się na okładce brytyjskiego "Vogue'a", który zdecydował się pokazać ją w niemal całkowicie naturalnej wersji. 54-letnia wówczas Nigella miała na sobie jedynie minimalną warstwę makijażu, a twórcy sesji zapewniali, że również ingerencja grafika była minimalna.

Jej włosy są gęste i kruczoczarne, a czoło ultra-gładkie - pisał o Nigelli rok wcześniej "Daily Mail". - Uwagę przyciągają też jej oczy. Wciąż mają bardzo wyraźny kształt i prawie nie ma wokół nich zmarszczek.

O sesji Lawson wypowiadał się też jeden z fotografów pracujących dla "Vogue'a":

Lawson została nieco zretuszowana, tak jak to robimy z każdą okładką. Weźmy jednak pod uwagę, że jest już po 50-tce, a na zdjęciach musieliśmy nanieść mniej poprawek niż przy niektórych kobietach młodszych od niej o dekadę - twierdził w rozmowie z "Daily Mail".

Nigella Lawson w telewizji i książkach, a Nigella Lawson w prywatnym życiu to dwie zupełnie inne osoby. O ile w programach możemy oglądać piękną i uśmiechniętą brunetkę, która całą swoją postacią zachęca do smacznej (i kalorycznej) kuchni, jej życie osobiste nie wygląda jak bajka. Kiedy w 2013 roku rozwiodła się z mężem, Charlesem Saatchi, na jaw wyszły skrywane głęboko tajemnice. Były mąż wyznał, że Nigella jest uzależniona od narkotyków - kokainy, marihuany i nie tylko.

W sądzie Isleworth Crown w zachodnim Londynie (Saatchi) zeznał, że (Lawson) miała swój sekret, stale nadużywała kokainy, marihuany i leków na receptę - czytamy na "Daily Mail". - Siostry Grillo twierdzą, że Lawson pozwalała im wydawać pieniądze na ich zachcianki, dopóki one utrzymywały w tajemnicy przed jej mężem prawdę o jej i jej córki uzależnieniu od narkotyków.

Rozwód wcale nie zakończył problemów. W kwietniu 2014 roku Lawson nie wpuszczono do samolotu lecącego do USA - znaleziono przy niej narkotyki.

JusReklama