Zaskakująca scena w wigilijnym 'DD TVN'. Prokop: Życzenia dla wszystkich. Wellman: Ja jednej osobie nie życzę [AKTUALIZACJA]

Oto creme de la creme programów na żywo. Dorota Wellman w wigilijnym "DD TVN" odmówiła złożenia życzeń jednej osobie: Jackowi Kurskiemu.
Życzenia nie dla wszystkich Zaskakująca scena w wigilijnym "DD TVN". Oto creme de la creme programów na żywo. Dorota Wellman w wigilijnym "DD TVN" odmówiła złożenia życzeń jednej osobie: Jackowi Kurskiemu. Oto creme de la creme programów na żywo. Dorota Wellman w wigilijnym "DD TVN" odmówiła złożenia życzeń jednej osobie: Jackowi Kurskiemu. Nawet media w Wigilię dostosowują się do szczególnego nastroju tego dnia. Dominują treści niekrzykliwe, stonowane. Nikt jednak nie jest w stanie zaplanować w stu procentach scenariusza programu na żywo. Niemałe zaskoczenie przeżyli 24 grudnia widzowie "DD TVN", kiedy to Dorota Wellman wyłączyła z bożonarodzeniowych życzeń Jacka Kurskiego. Pojednania "podchoinkowego", bożonarodzeniowego - życzył wszystkim, a zwłaszcza politykom, Marcin Prokop. - Żeby nie było istotne, czy jest z prawa czy z lewa [...]. Żeby patrzeć w serce, tam gdzie wzrok nie sięga na co dzień - mówił. - A ja jednej osobie nie życzę. Posłowi Kurskiemu, który obraża wszystkich, nawet prezydenta RP. Nie obrażamy się nawzajem - odpowiedziała Wellman. Marcin Prokop złapał wtedy Wellman za rękę i pieszczotliwie starał się ją udobruchać. Dziennikarka jednak twardo obstawała przy swoim zdaniu.

Nawet media w Wigilię dostosowują się do szczególnego nastroju tego dnia. Dominują treści niekrzykliwe, stonowane. Nikt jednak nie jest w stanie zaplanować w 100% scenariusza programu na żywo.

Niemałe zaskoczenie przeżyli 24 grudnia widzowie "DD TVN", kiedy to Dorota Wellman wyłączyła z bożonarodzeniowych życzeń Jacka Kurskiego.

Pojednania "podchoinkowego", bożonarodzeniowego - życzył wszystkim, a zwłaszcza politykom, Marcin Prokop. - Żeby nie było istotne, czy jest z prawa czy z lewa (...). Żeby patrzeć w serce, tam gdzie wzrok nie sięga na co dzień.
A ja jednej osobie nie życzę. Posłowi Kurskiemu, który obraża wszystkich, nawet prezydenta RP. Nie obrażamy się nawzajem.

Marcin Prokop złapał wtedy Wellman za rękę i pieszczotliwie starał się ją udobruchać. Dziennikarka jednak twardo obstawała przy swoim zdaniu.

Jacek Kurski Fot. Łukasz Giza / Agencja Gazeta

AKTUALIZACJA

Przed samym końcem programu, już po naszej publikacji, gdy Marcin Prokop w imieniu redakcji programu złożył widzom świąteczne życzenia, wrócił jeszcze do życzeń dla posła Kurskiego.

Dorota wciąż jeszcze rozważa, czy z tym Jackiem Kurskim, to powinno być, jak było, czy mu pożyczyć czegoś miłego. No zobaczymy, może pan Jacek niech pierwszy złoży życzenia tym, których obraził - powiedział Marcin Prokop.

Sama Wellman nie odniosła się do słów współprowadzącego.

POLUB NAS

 

 

karo

Więcej o:
Komentarze (29)
Zaskakująca scena w wigilijnym 'DD TVN'. Prokop: Życzenia dla wszystkich. Wellman: Ja jednej osobie nie życzę [AKTUALIZACJA]
Zaloguj się
 • pannamigootka

  Oceniono 338 razy 274

  Chciałam jeszcze tylko dodać ,że ja osobiście nie życzę ani wesołych ani spokojnych , ani nawet zdrowych świąt i niczego dobrego w Nowym Roku , tym sku...elom które zamordowały i znęcały się nad tym pięknym jeleniem , królem lasu .Płaczę i nienawidzę tych gnid...

 • fanizymiko

  Oceniono 249 razy 175

  Kurski to cham. I te trzy słowa w pełni go opisują. Więc pani Wellman niepotrzebnie o nim wspomniała. Nawet jeżeli chciała "wbić" mu szpilę.

  Chamstwo należy zwalczać a jak się to nie udaje należy je ignorować. Bardziej by chama zabolało jakby go przestała Olejnik ciągle zapraszać niż to, ze Wellman jest oburzona jego zachowaniem.

 • oksza

  Oceniono 169 razy 95

  Pani Wellman. Wielki szacunek za te słowa. Nareszcie znalazł się dziennikarz z jajami. Nie to co te miernoty włażące w tyłek wszystkim byłym premierom, ministrom i całej tej połykającej nienależne tytuły hołocie. Życzę dziennikarzom Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i odwagi w nowym 2015 roku. Przestańcie być lizusami -
  Choć ma dla innych
  Wzrok żandarma -
  Dla Szefa uśmiech,
  Wdzięk i czar ma,
  Układność gestów,
  Galanterię
  I uniżonych ruchów serię:
  Przymilność,
  Podskok,
  Pokłon,
  Ukłon -
  Wprost by w posadzkę
  Czołem tłukł on!
  Z szacunkiem zgina
  Gietki tułów -
  Tak, byś szacunek
  Z dala czuł ów!
  Wzrokiem wprost liże,
  Tuli,
  Pieści,
  A w każdym geście
  Cześć się mieści
  I obietnica
  Słodkiej treści,
  Że dla zwierzchników
  Swych i ich ciał,
  być ukojeniem
  On by chciał!
  Plastrem,
  Pigułką reformacką
  Lub...
  Czopkiem z mydła!
  Aby chwacko -
  Gdy w oczach szefa
  Ból wyczyta -
  Mógł (jako czopek)
  Wejść w jelita -
  Wskoczyć!
  Samemu -
  Osobiście!
  Ukoić,
  Ulżyć,
  I przeczyścić!
  I mając swój
  Na względzie los tam -
  Wprowadzić szefa -
  Ach! - w błogostan!

  Potem z uśmiechem
  Oraz z szansą
  Jakiejś nagrody
  Czy awansu -
  Wyskoczyć lekko,
  Stanąć przed nim,
  I stylem prostym,
  Bezpośrednim,
  Skromniutko, kornie
  I bez krzyku
  Rzec mu;
  - To JA,
  OB. Naczelniku!
  Stańcie się w końcu normalnymi sprawnymi dziennikarzami.

 • aron_dwa

  Oceniono 91 razy 53

  Powiedziała to pod wpływem emocji. Znalazłoby się więcej jemu podobnych i gorszych. Ale cóż - karawana jedzie dalej!
  Wesoych Świąt!

 • pannamigootka

  Oceniono 169 razy 45

  Powinna była powiedzieć .,że życzy także Kurskiemu który obraża ..i tak dalej. Tak by było ładniej i ze "świąteczną szpilą'w tyłku Kurskiego a tak to znowu kwasss..

 • koja

  Oceniono 34 razy 0

  Taką informację p.Wellman mogła przekazać osobiście a nie na wizji. Mnie nie obchodzą prywatne opinie redaktorów żadnej stacji tv.

 • pan.malowany

  Oceniono 26 razy -12

  A w ogole to dzwonil do mnie dyrektor cyrku objazdowego i pytal czy nie widzialem niejakiej Wellman bo im uciekla a mieli wlasnie pokazywac freak show

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX