Katarzyna Zielińska w obszernym płaszczu na salonach. Mimo to ciążowego brzucha nie dało się już ukryć

Aktorka nie zwalnia tempa. Tym razem wybrała się na otwarcie pierwszego w Polsce salonu Luisa Spagnoli w centrum handlowym Kliff. Mimo dużego płaszcza zakrywającego jej coraz pełniejsze kształty, wyglądała kwitnąco!

Katarzyna Zielińska przez długi czas nie komentowała doniesień o swojej ciąży, a gdy wreszcie je potwierdziła, zaczęła przychodzić na imprezy branżowe w kobiecych sukienkach subtelnie podkreślających ciążowy brzuszek.

Na tę okazję wybrała jednak nieco skromniejszy zestaw. Na czarny golf założyła wełniany płaszcz, a w stylizacji na pierwszy plan wysunęły się zgrabne nogi aktorki. Mimo tego zabiegu, ciążowych krągłości nie dało się już ukryć. Zresztą, nie ma czego ukrywać. Przyszła mama wygląda kwitnąco!

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

em

Więcej o:
Komentarze (4)
Katarzyna Zielińska w obszernym płaszczu na salonach. Mimo to ciążowego brzucha nie dało się już ukryć
Zaloguj się
  • morgana50

    Oceniono 26 razy 18

    jesteście ( redakcja plotka) śmieszni z tymi podejrzeniami, że kobieta w ciąży ukrywa ją pod obszernym płaszczem !! czy redaktor piszący artykuł był kiedyś w ciąży ?!? w pewnym momencie obszerne ubranie jest po prostu WYGODNIEJSZE od obcisłego !!! i przestańcie już w ten sposób podchodzić do tego tematu, bo to ani ciekawe, ani odkrywcze , a jedynie nudne...

  • forfiter_jr

    Oceniono 15 razy 9

    "Aktorka" nie zwalnia tempa. Poszła do sklepu z ciuchami. Brawo, tak trzymać i w ten sposób pełną parą do przodu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX