"Obejmowali się i ciągle uśmiechali". Clooney z obrączką na palcu. Oto pierwsze zdjęcia nowożeńców!

Clooney już nie jest do wzięcia.
Clooney z obrączką na palcu "Obejmowali się i ciągle uśmiechali" W niedzielę George Clooney i Amal Alamuddin po raz pierwszy pokazali publicznie jako mąż i żona. Oboje z uśmiechami na twarzach wsiedli do wodnej taksówki. No i stało się. "Wieczny kawaler" wziął ślub z piękną prawniczką Amal Alamuddin. Są już pierwsze zdjęcia nowożeńców. W niedzielę po południu Clooney i Amal Alamuddin po raz pierwszy pokazali publicznie jako mąż i żona. Oboje z szerokimi uśmiechami na twarzach wsiedli do wodnej taksówki. Nie ukrywali swojej radości, chętnie machali do pozdrawiających ich ludzi. Obejmowali się i ciągle uśmiechali do siebie - relacjonuje Dailmymail.co.uk. W sobotę po zachodzie słońca George Clooney i jego narzeczona Amal Alamuddin wzięli ślub w Aman Canal Grande, XVI-wiecznym pałacyku. Goście, wśród nich m.in. takie sławy jak Matt Damon z żoną Lucianą, Rande Gerber z żoną Cindy Crawford, Anna Wintour, Emily Blunt i John Krasinski czy Bono (z żoną, Alison Hewson), bawili się do późnych godzin. To nie koniec wielkiego święta zakochanej pary. Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami, ślubny weekend zaczął się już w piątek, 26 września. George Clooney i Amal Alamuddin planują celebrować go aż cztery dni. Według prawa para stanie się małżeństwem w poniedziałek po południu - wtedy weźmie ślub cywilny w weneckim ratuszu z XIV wieku. Po nim zaplanowane jest wesele w pięciogwiazdkowym hotelu Cipriani. 53-letni George Clooney i 36-letnia Amal Alamuddin spotykają się od października ubiegłego roku. Początkowo zarzekali się, że to tylko przyjaźń. Ale szybko okazało się, że łączy ich coś więcej. Para w kwietniu ogłosiła swoje zaręczyny. Clooney zaskoczył cały świat, bo wcześniej wielokrotnie zarzekał się, że wystarczy mu jeden ślub - w latach 1989-1993 był mężem aktorki Talii Balsam.

No i stało się. "Wieczny kawaler" wziął ślub z piękną prawniczką Amal Alamuddin. Są już pierwsze zdjęcia nowożeńców.

Dziś po południu Clooney i Amal Alamuddin po raz pierwszy pokazali publicznie jako mąż i żona. Oboje z szerokimi uśmiechami na twarzach wsiedli do wodnej taksówki. Nie ukrywali swojej radości, chętnie machali do pozdrawiających ich ludzi.

Obejmowali się i ciągle uśmiechali do siebie - relacjonuje Dailmymail.co.uk.

<< ZOBACZ PIERWSZE ZDJĘCIA NOWOŻEŃCÓW >>

W sobotę po zachodzie słońca George Clooney i jego narzeczona Amal Alamuddin wzięli ślub w Aman Canal Grande, XVI-wiecznym pałacyku. Goście, wśród nich m.in. takie sławy jak Matt Damon z żoną Lucianą, Rande Gerber z żoną Cindy Crawford, Anna Wintour, Emily Blunt i John Krasinski czy Bono (z żoną, Alison Hewson), bawili się do późnych godzin.

 Anna Wintur opuszcza Hotel Aman, w którym odbył się ślub Anna Wintour opuszcza Hotel Aman, w którym odbył się ślub / Fot. ANDREW MEDICHINI

To nie koniec wielkiego święta zakochanej pary. Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami, ślubny weekend zaczął się już w piątek, 26 września. George Clooney i Amal Alamuddin planują celebrować go aż cztery dni. Według prawa para stanie się małżeństwem w poniedziałek po południu - wtedy weźmie ślub cywilny w weneckim ratuszu z XIV wieku. Po nim zaplanowane jest wesele w pięciogwiazdkowym hotelu Cipriani.

An external view of the Aman hotel in Venice where George Clooney married human rights lawyer Amal Alamuddin, in Venice, Italy, Saturday, Sept. 27, 2014. (AP Photo/Andrew Medichini) Hotel Aman / Fot. Andrew Medichini (AP Photo/Andrew Medichini)

53-letni George Clooney i 36-letnia Amal Alamuddin spotykają się od października ubiegłego roku. Początkowo zarzekali się, że to tylko przyjaźń. Ale szybko okazało się, że łączy ich coś więcej. Para w kwietniu ogłosiła swoje zaręczyny. Clooney zaskoczył cały świat, bo wcześniej wielokrotnie zarzekał się, że wystarczy mu jeden ślub - w latach 1989-1993 był mężem aktorki Talii Balsam.

karo