Pod TYM względem Putin wygrywa ze wszystkimi. Seksowna piękność dzięki Kremlowi pławi się w luksusach

Piękna Rosjanka przy Putinie.

Z taką figurą mogłaby królować na wybiegach i uwodzić w obiektywie największych fotoreporterów świata. Zamiast tego jeździ po kraju i chwali Putina. Oto Irina Wołodczenko, zaangażowana politycznie seksowna piękność z Rosji.

Lubi życie "na bogato" - futra, ubrania najlepszych marek, wystawne wnętrza i kolorowe drinki. W ubiegłym roku wzięła udział w reality show. Ale niech Was nie zmyli ten kuszący uśmiech i figura seksbomby. Wołodczenko oprócz odsłaniających ciało sukienek ma w swojej szafie sporo koszulek z podobizną Putina. Na swoim Instagramie chętnie dzieli się zdjęciami z wakacji, kawiarni, ale i z politycznych wieców. Przede wszystkim jednak pokazuje, że jest piękną, seksowną kobietą.

 

<< SEKSOWNA WOŁODCZENKO W BIKINI >>

Rosjanka bierze czynny udział w życiu politycznym swojego kraju. Pełni funkcję zastępcy szefa w proputinowskim, nacjonalistycznym stowarzyszeniu "Rosyjska suwerenność". Duma nie pozostaje obojętna na wyrazy oddania ze strony pięknych kobiet. Wołodczenko może więc cieszyć się życiem, na które może sobie pozwolić niewiele Rosjan.

Irina VolodchenkoInstagram.com/irinavolodchenko

Irina VolodchenkoInstagram.com/irinavolodchenko

jus