Gdy Anna Wintour każe ci obciąć włosy, robisz to! Posłuchała się też Caroline Wozniacki

Tenisistka w nowej odsłonie.
Wozniacki słucha Anna Wintour Tenisistka w nowej odsłonie. Caroline Wozniacki zmieniła fryzurę. Tenisistka minimalnie skróciła włosy i zrezygnowała z loków. Takie uczesanie doradziła jej sama Anna Wintour. W świecie mody są pewne niekwestionowane autorytety. Jednym z nich jest bez wątpienia Anna Wintour. Kilka dni temu, na pokazie Michaela Korsa w ramach Tygodnia Mody w Nowym Jorku, szefowa amerykańskiego "Vogue'a" poradziła Caroline Wozniacki, aby skróciła włosy. Tenisistka posłuchała się zaleceń i efektami pochwaliła się na Instagramie. Uwielbiam swoją nową fryzurę! Dziękuję ci Anno Wintour, że powiedziałaś, czego potrzebuję i mi to załatwiłaś - napisała pod zdjęciem Wozniacki. Co ciekawe, wszystko odbyło się jednego dnia. Biorąc pod uwagę, że Wintour na pewno załatwiła tenisistce wizytę u jakiegoś stylisty fryzur z najwyższej półki, który kalendarz ma wypełniony na kilka miesięcy wprzód - sprawność działania szefowej "Vogue'a" robi wrażenie. Pokaz Michaela Korsa odbył się o 10 rano. Wozniacki opublikowała zdjęcie nowej fryzury tego samego dnia wieczorem. No cóż, nawet topowi styliści fryzur nie mówią "nie", kiedy dzwoni Anna Wintour - komentuje People.com. Fani komplementują Wozniacką, choć dla wielu zmiana jest tak niewielka, że - ich zdaniem - nie można mówić o "nowej fryzurze". Dla porównania zobaczcie, jak wyglądała wcześniej. Dzięki całej tej sytuacji przekonaliśmy się, że plotki o Annie Wintour zazwyczaj okazują się prawdziwe - od lat krążą legendy o tym, jak w redakcji "Vogue'a" potrafi zatrzymać osobę i bez ogródek powiedzieć jej, że ma iść do fryzjera. Zresztą sama Wintour, zapytana o to, które pogłoski o niej są prawdą, z uśmiechem odpowiedziała, że wszystkie. Było to przy okazji projektu "73 pytania do...", który ukazuje się regularnie na Vogue.com. Oglądaliście kiedyś film "Diabeł ubiera się u Prady"? Trzeba przyznać, że scenografowie bardzo dobrze oddali tam klimat biura redaktor naczelnej "biblii mody". Dowiadujemy się też między innymi, że Anna Wintour boi się pająków, co je na śniadanie i czego w życiu by nie założyła. To trzeba obejrzeć!

Caroline Wozniacki zmieniła fryzurę. Tenisistka minimalnie skróciła włosy i zrezygnowała z loków. Takie uczesanie doradziła jej sama Anna Wintour.

W świecie mody są pewne niekwestionowane autorytety. Jednym z nich jest bez wątpienia Anna Wintour. Kilka dni temu, na pokazie Michaela Korsa w ramach Tygodnia Mody w Nowym Jorku, szefowa amerykańskiego "Vogue'a" poradziła Caroline Wozniacki, aby skróciła włosy. Tenisistka posłuchała się zaleceń i efektami pochwaliła się na Instagramie.

Anna Wintour, Caroline Wozniacki - 9/10/2014 - New York , New York - MICHAEL KORS SS15 Runway Show held at Spring Studios, NYC. Photo Credit: David X Prutting/BFAnyc/Sipa USABFA/EN

Uwielbiam swoją nową fryzurę! Dziękuję ci Anno Wintour, że powiedziałaś, czego potrzebuję i mi to załatwiłaś - napisała pod zdjęciem Wozniacki.

Caroline WozniackiScreen z Instagram.com/carowozniacki

Co ciekawe, wszystko odbyło się jednego dnia. Biorąc pod uwagę, że Wintour na pewno załatwiła tenisistce wizytę u jakiegoś stylisty fryzur z najwyższej półki, który kalendarz ma wypełniony na kilka miesięcy wprzód - sprawność działania szefowej "Vogue'a" robi wrażenie.

Pokaz Michaela Korsa odbył się o 10 rano. Wozniacki opublikowała zdjęcie nowej fryzury tego samego dnia wieczorem. No cóż, nawet topowi styliści fryzur nie mówią "nie", kiedy dzwoni Anna Wintour - komentuje People.com.

Fani komplementują Wozniacką, choć dla wielu zmiana jest tak niewielka, że - ich zdaniem - nie można mówić o "nowej fryzurze". Dla porównania zobaczcie, jak wyglądała wcześniej.

<< ZOBACZ STARE ZDJĘCIA WOZNIACKI >>

 

Dzięki całej tej sytuacji przekonaliśmy się, że plotki o Annie Wintour zazwyczaj okazują się prawdziwe - od lat krążą legendy o tym, jak w redakcji "Vogue'a" potrafi zatrzymać osobę i bez ogródek powiedzieć jej, że ma iść do fryzjera. Zresztą sama Wintour, zapytana o to, które pogłoski o niej są prawdą, z uśmiechem odpowiedziała, że wszystkie. Było to przy okazji projektu "73 pytania do...", który ukazuje się regularnie na Vogue.com. Oglądaliście kiedyś film "Diabeł ubiera się u Prady"? Trzeba przyznać, że scenografowie bardzo dobrze oddali tam klimat biura redaktor naczelnej "biblii mody".

Dowiadujemy się też między innymi, że Anna Wintour boi się pająków, co je na śniadanie i czego w życiu by nie założyła. To trzeba obejrzeć!

karo