"Kiedy komuś rosną usta, nie można udawać, że to się nie stało". Wy też to zauważyliście? Jak zmieniała się Rozenek

Odkąd pierwszy raz pojawiła się na salonach, przeszła ogromną metamorfozę. Kiedyś wyróżniała się mocną opalenizną, potem jako PPD zaczęła stawiać na elegancję. Teraz odkrywa swój seksapil na nowo.

.

Karolina Korwin Piotrowska przyrównała Rozenek do Dody. 'Małgorzata Rozenek szaleje z miłości do Radosława Majdana. W związku z tym, niestety, upodabnia się coraz bardziej do Pani Dody. ( ) Sądząc po tym, co ze sobą robi była żona Majdana, kolejność wielkiej przemiany Małgosi Rozenek powinna być następująca: urosną jej jeszcze bardziej piersi, albowiem obdarzony magicznym dotykiem Majdan będzie masował je tak jak kiedyś te Dody. A potem Rozenek zobaczy swoje odbicie w lustrze. I tak się wkurzy, że pójdzie do najbliższej publicznej toalety, gdzie policzy komuś żebra, obleje go tajemniczym płynem i podrapie po twarzy. Miłość jest dla każdego. Także dla masochistów. No i bywa ślepa' - napisała KKP we "Wprost".

Więcej o:
Komentarze (33)
"Kiedy komuś rosną usta, nie można udawać, że to się nie stało". Wy też to zauważyliście? Jak zmieniała się Rozenek
Zaloguj się
 • mi_ia

  Oceniono 220 razy 208

  kiedyś wyglądała jak smutny chomik teraz jak wesoły glonojad

 • baba_jaga

  Oceniono 170 razy 150

  One wszystkie są do siebie podobne
  wychudzone szkapy, sztuczne usta, sztuczne cycki tylko rozumu rak

 • white_lake

  Oceniono 78 razy 72

  im starsza, tym większe oczy i krótsza kiecka :)
  trochę mi jej żal, bo jest niewolnicą swojego nowego wizerunku i teraz, kiedy się wyraźnie starzeje, będzie tylko gorzej
  ale sama tego chciała

 • cheesboy

  Oceniono 63 razy 57

  Usta jak u karpia

 • lakishja

  Oceniono 57 razy 49

  usta,cycki kosci policzkowe. przeciez trzeba byc na bierzaco w polskim szolbizie :D by the way PPD jak widac rozwod przysluzyl sie na dobre,kwitnie Pani kwitnie.szkoda tylko,ze wrednego wyrazu twarzy i arogancji jaka od Pani bije nie da sie w klinice ME poprawic ;)

 • chlopskirozum

  Oceniono 47 razy 45

  To smutne - tak robić z siebie z wiekiem zwykłą lafiryndę z metra ciętą. Co tym idiotkom przeszkadza, że mają oryginalną urodę i różnią się od "konkurencji"? Naprawdę wszystkie muszą wyglądać identycznie, żeby się lepiej poczuły? Wydawało mi się, że z takich rozpaczliwych prób wtopienia się w tło koleżanek wyrasta się gdzieś w wieku 15 lat.

 • morgana50

  Oceniono 50 razy 40

  a ja bym się chciała dowiedzieć - bo jak "perfekcyjna" wygląda każdy widzi - co tam słychać z DOKTORATEM ??? bo coś on mało PERFEKCYJNIE wygląda !!!!

 • luposlipafobia

  Oceniono 31 razy 29

  Ta Rozenek to na niektórych zdjęciach wykapana Czesia z Klanu!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX