Bez retuszu i specjalnej bielizny, za to w bikini. Te gwiazdy pokazały na Instagramie, jakie naprawdę mają ciała

Komplementów jest wyraźnie więcej.

Mocno wykrojone dekolty i wyeksponowane piersi. Takich zdjęć gwiazdy wrzucają na Instagram coraz więcej. Łączy je jedno: zwykle mówią o prawdziwym wyglądzie swoich bohaterek więcej, niż sto zdjęć agencyjnych lub z kolorowych magazynów.

Instagram prawdę ci powie? Umieszczane tam przez gwiazdy zdjęcia mają najczęściej charakter prywatny lub półprywatny. Robione są zwykłymi telefonami komórkowymi w sytuacjach, kiedy gwiazdy są na luzie i chcą się pochwalić, jak wyglądają, gdy nie stoją w blasku fleszy. Bez specjalnego makijażu i efektownej bielizny. Publikacji tych zdjęć nie poprzedza żmudna praca grafików retuszujących ewentualne defekty urody. Gwiazdy pokazują się na nich tak prawdziwie, jak to możliwe. Jeżeli widzimy je na Instagramie w bikini, to możemy założyć, że naprawdę tak wyglądają.

<< ONE POCHWALIŁY SIĘ ZDJĘCIAMI W BIKINI >>

Zgoda, niekiedy gwiazdy retuszują swoje Instagramowe dzieła. Bądźmy jednak szczerzy, wielu z nich daleko do umiejętności profesjonalnych grafików. Ich amatorskie próby poprawiania zdjęć są bezbłędnie wyłapywane przez internautów, jak w przypadku Beyonce czy Kim Kardashian.

Ciekawa rzecz, kiedy gwiazdy pokazują w bikini swoje nieretuszowane ciała, teoretycznie bardziej się odsłaniają na ataki internautów. Tymczasem ci, poza wyjątkami, mają raczej skłonność do chwalenia sylwetek swoich idolek. Doda kiedyś dowiedziała się, że "silikon wytopił jej się na piersi", Ewa Chodakowska, że robi się coraz bardziej "męska", a Margaret, że zamiast piersi ma "okropne zwisy". Pozornie wydaje się, że jest tego sporo, jednak kiedy porównamy to z komplementami, okazuje się, że niechętnych komentarzy jest relatywnie mało. Widzimy je, bo są najgłośniejsze, jak wszelki hejt, ale gdy zaczniemy oglądać na Instagramie zdjęcia roznegliżowanych gwiazd przekonamy się, że komplementów jest zdecydowanie więcej!

Bywają też dyskusje czujnych internautek, zwracających uwagę na figury gwiazd, ale z życzliwością, a nawet z zaciekawieniem.

W wywiadzie 20 m2 mówiłaś, że masz brzydki brzuch i fałdki. To znaczy, że schudłaś? Jeżeli tak, to zdradź proszę, w jaki sposób. Zdjęcie cudne - pisała jedna pod zdjęciem Jessiki Mercedes.

Zupełnie, jakby internauci doceniali fakt, że gwiazdy pokazują, jakie są naprawdę.

Jessica Mercedes Screen z Instagram.com

alex

Więcej o:
Komentarze (6)
Bez retuszu i specjalnej bielizny, za to w bikini. Te gwiazdy pokazały na Instagramie, jakie naprawdę mają ciała
Zaloguj się
 • xfileah

  Oceniono 13 razy 11

  Czy wszystko na tym świecie musi się kręcić wokół wyglądu? Ludzie głupieją na potęgę.

 • forfiter_jr

  Oceniono 12 razy 10

  Niektóre nie powinny tych zdjęć wrzucać do internetów.

 • Maa Marta

  Oceniono 12 razy 6

  "Bez retuszu i specjalnej bielizny, za to w bikini. Te gwiazdy pokazały na Instagramie, jakie naprawdę mają ciała."
  chyba silikony, plotku?

 • greta

  Oceniono 7 razy 5

  retusz to był wcześniej. U chirurga

 • Matylda Zwolinska

  Oceniono 3 razy 3

  po pierwsze "gwiazdy" wybierają najładniejsze zdjęcia .. nie publikują na chybił trafił, po drugie większość tych zdjęć jest tak niewyraźna, że nie potrzeba retuszu (chociaż Krupa i tak wyretuszowała sobie brzuch), po trzecie... "gwiazdy" nie mają odwagi pokazać się bez makijażu... i to nie byle jakiego makijażu... co zdjęcie to tapeta... po prostu są obciachowe .

 • vahoo

  Oceniono 9 razy 1

  Uuuu....Iwona Węgrowska niech lepiej to ciało zakrywa !!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX